Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ödüllü ..... Bitcoin Fiyatını Tahmin Yarışması

Kaybeden yok hocam , teselli ödülünüzü tek tuşla gönderdim . :)

Ayrıca açıklamam gerekli başka bir durum oluştu .
Yarışma sonunda belirttiğim gibi , kazanan 3 arkadaşın ödülleri manuel olarak admin tarafından gönderildi .

Yarışmanın ,ödeme yapmak için sponsoru bendim , ödemeler benim hesabımdan yapılması gerekirken , admin işte tam burada , masaya elini hafifçe vurarak , bunlar benden , kazanan üyelerin ödüllerini ben kendi hesabımdan göndereceğim dedi ve öyle oldu .
Kısaca yarışmanın gerçek sponsoru admin arkadaşlar ..

@admin neticede iki kişinin bildiği zaten sır değil, bu durumu tüm üyelerin bilmesi gerekli diye düşündüm , yarışma zaten bitti ,gerçek durum anlatıldı , işte şimdi benim için :coffee: zamanı, düşünceniz ve bu jest için tekrar teşekkürler .
@haluk abimize tek tuşla göndermiş olduğu teselli ödülü için tekrardan teşekkürü bir borç biliyorum.:)
ve şöyle düşünüyorum madem yarışma için sponsor arayışı bitti @admin var :ROFLMAO: (geçmiş olsun kardeşim sponsorumuz sensin)
bende @haluk abimiz de kabul ederse kendisi fahri (onursal)noterimiz olarak her hafta yarışmayı düzenlemesi talebinde bulunmak istiyorum.

Şahsen büyük ikramiyeyi kazana bileceğimi sanmıyorum ama istikrarlı bir şekilde tek tıkla teselli ödülünü her hafta alırsam çok çok ve çok uzun vadede güzel paralar kazanacağımı düşünüyorum.
Takipteyim..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri