Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OKEx Blockdream Ventures Nedir?

Bonarous

Korgeneral
1622288115875.png

OKEx Blockdream Ventures Nedir? Bir Kripto Para Sepeti midir?
OKEx, büyüyüp gelişmesi gereken, gerçekten bir probleme çözüm olan, güvenilir blockchain projeleri için bir fon oluşturdu. OKEx Blockdream Ventures yatırım fonu 100 milyon dollar sermaye ile başlatıldı.

Fondaki miktarla blockchain ağlarından Filecoin, Polkadot gibi ekosistemlere, DeFi projelerine yatırım yapılıyor. Blockchain endüstrisinde değer yaratacak en iyi projeleri önceden keşfetmek, sürdürülebilir bir gelişimi teşvik etmek için fon miktarını fon sağlayıcılarla birlikte büyütüp geliştirmek amaçlanıyor.

Fonun Yatırım Odaklılığı
Temel altyapı, katman 2, ölçeklendirme sorunlarını çözebilen, verimliliği ve teknik performansı arttırabilen, işlem sayısını arttırırken işlem ücretlerini azaltabilen blockchain projeleridir.
Alım satım / finans projesi, DeFi türevleri, sentetik varlıklar, oracle'lar ve sigortalardır.

Yatırım Yapılan Projelere Destek
Yatırım yapılmaya değer bulunup fon sepetine eklenen projelerin geliştirilmesi ve tanıtılması için al - sat platformlarında, bloglarda, sosyal medyada ve çeşitli diğer yerlerde tanıtım ve reklamlar yapılıyor. Fon içinde bulunun bu projeler marka onayı, güçlü tanıtım imkanı ve kullanıcı trafiği gibi olanaklara sahip olacak. Projelerin avantajları en kapsamlı biçimde ayrıntı şemalarla birlikte dünyadaki yatırımcılara sunulacak.

OKEx Blockdream Ventures Portföyü
  • Casperlabs
  • PLASM
  • CERE Network
  • Convergence
  • Kine
  • Dora Factory
  • Persistence
  • DeversiFi
  • PlatON
  • Republic
  • Naos Finance
  • Equilibrium

Projelerin çoğu Mart ayı içinde başlatılmış olup hala yeni eklenen projeler vardır. Kimilerinin ICO'ları ise yeni sona ermiştir (Equilibrium EQ). Çoğunluğu Polkadot ekosisteminde oluşturulmuştur. OKEx'in desteğini arkasına almış projeler olduğundan piyasa değer gelişimleri takip edilmesi yararlı olur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

bu gibi projeler ileride değerlenebilir destek piyasada çok önemli. Okex hem projeler hem de yatırımcılar açısından güzel bir iş çıkarmaya çalışıyor. Bu arada PlatON'un yanlış bilmiyorsam okexte stake özelliği de mevcut

piyasaya yeni girecek projelerin jumpstart ile okex'te listelenmesi ile ilgili bir bağ olacağını düşünüyorum. IDO'lara katılım artık çok zor olmaya başladı okex gibi büyük borsaların bu ön satış etkinliklerinde aktif olması gerekiyor bence

bu gibi projeler ileride değerlenebilir destek piyasada çok önemli. Okex hem projeler hem de yatırımcılar açısından güzel bir iş çıkarmaya çalışıyor. Bu arada PlatON'un yanlış bilmiyorsam okexte stake özelliği de mevcut

piyasaya yeni girecek projelerin jumpstart ile okex'te listelenmesi ile ilgili bir bağ olacağını düşünüyorum. IDO'lara katılım artık çok zor olmaya başladı okex gibi büyük borsaların bu ön satış etkinliklerinde aktif olması gerekiyor bence
https://coinmarketcap.com/watchlist/60b2275a1b2c487993e92985 bu izleme listesiyle takip ediyorum ben projeleri.

Listede bulunan Convergence için bir yazı hazırlamıştım daha önce. Bu konuyu okuyunca aklıma geldi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri