Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OKEx Borsasının Stake Listesinin En Meşhur Üçlüsü

hand-3077533_1280.jpg

Daha önce OKEx kripto para borsasının stake imkanlarından detaylıca bahsetmiştik. Şimdi stake ederek kazanç elde edilebilecek bazı kripto para birimlerine ve bu kripto para birimlerini stake ettiğinizde sağlayacağınız kazançlara kısaca değinelim.

OKEx stake programıyla ilgili daha önce kaleme aldığımız yazının linkini merak edip okumak isteyenler için buraya bırakalım.

OKEx stake bölümün girdiğinizde stake etme imkanı bulunan bir kripto para birimi listesi ile karşılaşacaksınız. Bu listenin en başında yer alan ve aynı zamanda piyasanın en yaygın 3 kripto para birimini ele alalım.

Listenin en başında piyasa değeri bakımından en büyük stabilcoin olan Tether (USDT) yer alıyor. USDT stake programının senelik faiz oranı %25,42. Hem esnek hem de sabit stake seçenekleri mevcut.

Listenin 2. sırasında piyasanın dominant kripto para birimi Bitcoin (BTC) var. Herkesin bildiği gibi, Bitcoin piyasa değeri bakımından açık ara 1. sırada. Bitcoin’in yıllık getiri oranı biraz düşük. Bu oran yalnızca %0,23 ve sadece esnek stake seçeneği mevcut.

OKEx stake programının 3. Sırasında yer alan kripto para birimi yine kendi klasmanında lider olan bir kripto para birimi. O da, piyasa değerine göre tüm altcoinlerin lideri olan ETthereum (ETH). ETH’nin yıllık faiz oranı %25,42. Esnek ve sabit stake seçenekleri mevcut ETH’nin.

Esnek stake seçenekleri olması riski azaltmada gayet avantajlı oluyor. Geçen düşüşte ETH stake ediyordum anında çekim yapıp USDT'ye geçmiştim
düşüşten kurtulmak için ki kurtuldum zaten. Onun dışında gözüme çarpan bazı projeler için kısa vadeli stake imkanı sunuluyor ki bu kısa vadelerin APY'si ( yıllık faiz oranı ) gerçekten yüksek rakam olabiliyor. Şu an yazımı yazarken "Tokenlon" projesi 7 günlük %71,23. veriyor. Takip etmekte fayda var kısacası, trade stresinden biraz olsun kaçmak gerektiğinde iyi oluyor.

Bu düşüşte ben de stakeleri kullandım şimdilik üzücü olmadı. Daha da düşerse elimdeki miktar artar dedim al sat yapıyormuş gibi. Düşmez de yükselirse 1.5 değil belki 1.9 katı kazanmış olurum dedim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam yazılarınızın sonuna siz de YTD ekleyin. Sonuçta Tokenlon için özel yazmışsınız.
Esnek stake seçenekleri olması riski azaltmada gayet avantajlı oluyor. Geçen düşüşte ETH stake ediyordum anında çekim yapıp USDT'ye geçmiştim
düşüşten kurtulmak için ki kurtuldum zaten. Onun dışında gözüme çarpan bazı projeler için kısa vadeli stake imkanı sunuluyor ki bu kısa vadelerin APY'si ( yıllık faiz oranı ) gerçekten yüksek rakam olabiliyor. Şu an yazımı yazarken "Tokenlon" projesi 7 günlük %71,23. veriyor. Takip etmekte fayda var kısacası, trade stresinden biraz olsun kaçmak gerektiğinde iyi oluyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri