Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OKEx Yeni Memecoin Listelenmelerini Duyuruldu | Kishu Inu ve Akita Inu

yecele

Tuğgeneral
1621249933243.png

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda OKEx borsası bir oylama yaptı. Oylamaya 4 adet memecoin katıldı. Bunlar AKITA, KISHU, ELON ve HOKK tokenleriydi. Bu tokenlerle ilgili yapılan oylama etkinliği son buldu ve ilk iki sırayı alarak listelenen ikili AKITA ve KISHU oldu.

Kishu ve Akita ile ilgili kısa bilgiler:

1621249885557.png
Kishu'yu çıkaranların söylemine göre Doge'nin küçük kardeşi ve HOKK'un en iyi arkadaşıdır. Doge'nin deflasyon uygulamasını istediklerini ancak bunun mümkün olmadığını görmüşlerdir. Bu sebepten dolayı deflasyonist bir token olarak Kishu Inu'yu piyasaya sürmüşlerdir. Birbirini izleyen her işlemde bir deflasyon işlemi de yapılıyor. Yaptığınız ve başkalarının yaptığı her işlemin %2'si deflasyona uğrayarak tekrardan KISHU sahiplerine dağıtılmaktadır. Merkeziyetsiz bir para birimidir.

1621249873371.png
Tokenlerin %50'si Vitalik Buterin'e gönderilmiş ve %50'si de Uniswap havuzunda kilitlenmiş ve anahtarları yakılmıştır. Shiba Inu'ya benzediklerini ama farklı belirteçlerinin olduklarını ifade ediyorlar. Dogecoin'in küçük kardeşi.

Bu ikili de diğer tüm kripto paralar gibi risk içerir. OKEx veya herhangi bir borsa listeledi diye her zaman kazandırma vaadi vermez size. Yatırımınızı bilinçli bir şekilde yapınız.

Ekli dosyalar

• 1621249524654.png
    1621249524654.png
    37.9 KB · Görüntüleme: 85
OKEx'i bu konuda taktir ediyorum. Yaptığı listelemeler ile bu tarz coinlerde Swap falan uğraşmaya gerek kalmıyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.

OKEx'i bu noktada geç keşfettim ama ben de bu tarz borsaları seviyorum. Zaman zaman diğerlerini de burada konuşuyoruz.

Eğer coinin deflasyonu varsa swap sitelerinden gene alınabilir diyebiliriz deflasyon yüzdesine göre ama harici durumlarda veya kısa al satlar yapacaksak borsa hem komisyon miktarını düşürecek hem de al sat yaparken hız katacaktır bu tarz coinlere yatırım yapanlara.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri