Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OVR.AI | OVR | MetaVerse | Arsa Satışı Scam ve Dolandırıcılık.

MetaVerse diyince insanların aklına devasa projeler geliyor, Yatırımlar yapılmış, Milyon dolarlar harcanmış.
Böyle büyük olaylar vs.

Arkadaşlar bir gerçeği anlayalım Metaverse için daha Teknoloji hazır değil. Bu zuckerberg lansmanından sonra herkes bunlara sardı.
Şuna inanın şuan piyasaya ıkan tüm metavers diye isimlendirilen projeler hemen hemen scam net söylüyorum SCAM

Bakın aşağıda işaretli yere adam biz onu yapacaz bunu yapacağız diyor 20 sayfa whitepaper hazırlıyor.
Daha yüzlerce örnek verebilirim ama bıktım :)
wp-content demek wordpress CMS demektir.
Adamlar büyük bir proje diye lanse ediyor ama daha özel bir script yazdıramıyorlar.

1642424631878.png

Kullandıkları harita ise mapbox isimli bir sitede satılan API hizmeti
buyrun linki : https://www.mapbox.com/pricing

Yani adamların yaptığı bir şey yok bile :)

Dikkatli olun
1642424580751.png

OVR scam
ovr.ai scam
Ovr metaverse scam

özensiz bir yazı oldu ama temel olarak hedefine ulaştığını düşünüyorum.

Düzenleme: Marketplace'e tıkladığımda blok zinciri ile bağlantısını gördüm. Ethereum, Binance Smart Chain ve Polygon ağlarında çalışan bir token. VR ile gezilebilen birkaç destinasyon var. Bunları gördükten sonra beğendim projeyi.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri