Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak para kazanılabilir mi

Sizce sıfır sermayeyle para kazanmak mümkün mü. Bence mümkün siz zaten oyun oynayıp reklamlara tıklayınca kişi oradan para kazanmış oluyor. Ve bu parayı arttırmak içinde bir kısmını yine bize sunuyor. Bu yapımcıların amacı kullanıcı saysını arttırmak ve gelen kullanıcılardan daha fazla gelir elde etmek. Elde ettiği gelirin yine bir kısmı kullanıcılara gidiyor ama yapımcının hem kendi gelirini arttırıyor.

REKLAMA TIKLATARAK PARA VERMEYEN TOSUNCUKLAR
Bazı siteler vardır. Paralar vermezler hem paraları hem zamanı hemde emeği çalarlar. Bu tür para veriyoruz diyen siteler her gün artmakta ve oradan gelir elde etmektedir. Bu siteler ama her site değil çoğu site ve bu sitelere araştırma yapmadan ödeme kanıtlarına ve en son ne zaman ödeme yaptığına bakmadan insanlar malesef ki istediklerini alamıyorlar.
Bazı sitelerde reklamlara tıklamayan ama yinede ödeme verdiği için batıyor ve artık hiç ödeme yapamayacak hale gelip ya siteyi kapatmıyor bu yanlış bir şey yada kapatıyor bu en doğrusu.

Kazanılabilir ancak harcadığın zamana ve emeğe değmiyor. Bazıları da kazandığın parayı geri vermiyor veya battığı için ödeme yapamıyor.

Çok haklısın bende çok programlardan istifade ediyordum. Bazılarında minimum limite yetişemediyimden para çekemiyordum. Bazıları hiç para vermiyordu. En çokda şerefsiz youtuberler yüzünden yaşıyoruz böyle sorunları. Youtubedən para kazanmak için her programı paylaşıyorlar yalan yere.

Oyna kazan projeleri yaygın değilken marketglory adında bir sistemin farkına varıp ciddi referans toplamıştım. Bazı referanslarım yatırımla, bazıları yatırımsız yola devam ederken doruk noktaya ulaştığını düşündüğüm referansları (özellikle yatırım yapanları) iyi fiyatlara satarak ciddi paralar elde ettim. O zamansıfıra yakın ilk arabamı almak için eksik meblağı tamamladı. Hesap edin işte :)

Kazanmak mümkün Oyun oynayarak, ama çok arttı bu sistemler. Çokluk olan yer ile ilgili malum sözden yola çıkarak şuan zor artık. En azından ciddi rakamlar.

Deneyimlerimden yola çıkarak oyun oynayarak, reklam izleyerek ve anket doldurarak belirlenen kurallar çerçevesinde paralar kazanıyorsun ama öncelik bu sitelerin ne kadar gerçekçi olduğu. Yurt dışı çok uluslu üyeleri bünyesinde barındıran siteler mevcut. ödeme kanıtı olmayan sitelerden uzak durun zamanınıza ve emeğinize yazık olur insan dolandırmak günümüz sisteminde çerez gibi ama dediğim gibi bazı sitelerden para kazanıyorsun..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri