Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak ancak eğlence kazanabilirsiniz. Boşunuza vaktinizi harcamayın derim.
Oyunlardan para kazanmak mümkün. Sadece bir şeyler kazanabilmek için başlarda oyuna para yatırmak gerekiyor. Win win olarak görün. Bir kaç oyun var onlardan 10 dolara kadar kazanmanın mevcut olduğunu biliyorum ama dediğim gibi önce yatırıp sonra kazanacaksınız.

Bu konuda hepimizin hayali olan oyunlardan para kazanma konusuna değineceğim .

Oyunlardan kazanmak mümkün mü ?

Oyunlardan para kazanmak mümkün çünkü bazı uygulamalar ödemeleri sorunsuz bir şekilde veriyo ama ne yazikki bazı uygumalarda o kadar emek veriyoruz fakat ödemeleri yapmıyorlar

Yani kısacası oyunlardan para kazanmak mümkün ama bazı uygumalar bahsettiğim gibi o kadar emek vermemize rağmen ödemeleri yapmıyor oyunlardan para kazanbiliriz ama para kazanacağımız uygulamayı seçmeden önce araştırmalıyız.
Emeksiz ekmek olmaz evet bir emek harcıyorsunuz ama yatırım yapmadan yüksek kazanç hatta normal kazanç bile zor blockchain tabanlı oyunlar güzelce ödeme yapıyor tabi başta güzel bir yatırımda gerekiyor

Oyunlardan para kazanmak mümkün çünkü bazı uygulamalar ödemeleri sorunsuz bir şekilde veriyo ama ne yazikki bazı uygumalarda o kadar emek veriyoruz fakat ödemeleri yapmıyorlar

Yani kısacası oyunlardan para kazanmak mümkün ama bazı uygumalar bahsettiğim gibi o kadar emek vermemize rağmen ödemeleri yapmıyor oyunlardan para kazanbiliriz ama para kazanacağımız uygulamayı seçmeden önce araştırmalıyız.
MMORG Oyunlarından mümkün fakat yasal değil ve riskli bu site gibi düzgün işleyen bir sistem daha önce görmedim tavsiye etmem..

Kripto para tabanlı oyunlarda kazanmanız mümkün. Tabiki bu söylediğim hepsi için geçerli değil. Araştırma yapmanız lazım. Kimisi yatırım istiyor kimisi istemiyor.

Ayrıca @SatoshiTURK e sonuna kadar katılıyorum. Roi süresi oyunlarda genellikle uzundur. Yani yatırdığınızı alma. Satoshiturk.com sizden para istemiyor. Gel hem sen öğren hem senin sayende başkaları öğrensin. Sadece üçkağıtçılık yapma diyor ve tüm bunlar için sana ödeme yapıyor :)

Yatırım kazancına birşey diyemem, ama oyun oynayarak kazanma eziyete dönüşebilir.

Aslında oyun oynayarak para kazanan bir arkadaşa rastladım ama tam nasıl becerdi bilmiyorum uzun süre puan kasmış heralde

Ben kendimden örnek vereyim.Mode earn app diye müzik dinleme uygulaması kullanmıştım daha önce. 15000 puana 6 $veriyordu. Bi hesaplama yaptım günde 8 ssat dinlesem bile o pouanı kasmak için 2 ay sürecekti.Zaten başka görevler de vardı ama inanın zamanınızı harcamaya değmez çok bir şey verilmiyor yani

bazı offerwals sitesindeki oyunları oynarsanız belirli bir levele geldiginiz zaman size para veriyor oyun görevlerinde kazanılabilir ama 3-4 gün veya 1 haftanız gider.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri