Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü?

çok fazla araştırma yaptım bu konuda çok da denedim kazançlar oluyor ufak tefek ama bi yerde sonra kazanmak imkansız gibi oluyor bu oyunlarda o sebebten saldım bu gün senin youtube janalından yayınladığın bi video denk gelip buraya üye oldum şunalık bi sıkıntı yok teşekkür ederim ama ben oyun oynayarak para kazanamının pek mümkün olduğunu düşünmüyorum

Peki hangi oyun kazandırır?
Oyundan kastınız PTP ise Rollercoin şu anda benim bildiğim tek ödeme yapan oyun sitesi. Bitcoinmaniagame de vardı ama o scam oldu. Oyun oynayarak para kazanmak için illaki dijital köle olmanız gerekir.

Nedense oyun oynayarak bir türlü para kazanamadım. Daha tutarlı işler yapmak gerekli diye düşünüyorum

Oyun oynayarak para kazanmak çoğunluk olarak dolandırıcıların kullandığı bir yöntemdir. yani oyun oynayarak para kazanmak çok düşük bir ihtimaldır.

Bir forumda detaylıca okumuştum fakat karışık gelmişti rollercoin diye bir siteden o arkadaş tabi refler yardımıyla güzel paralar kazandığından bahsediyordu :) Deneyen olursa birbirimize yardım ederek gerçekten para kazanabilir miyiz bir bakalım derim ;)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri