Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Coin ( PRB) Ön Satış Detayları

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Paribu coin.png

Paribu geçen ay açıkladığı Paribu Net sistemi ile kendi blockchain ağını açıklamıştı. Bu ağda işlem görecek olan PRB coin ile ilgili whitepepir da yayınlanmıştı. Token ekonomisinin nasıl olacağı ve token detayları da forumumuzda mevcuttur.

Paribu Coin ile ilgili ön satış işlemlerinin detayları da belli oldu. Prb coin iki farklı seçenek ile yatırımcılara ön satış şeklinde gerçekleştirilecek.

Ön satış için talep toplama 21 Şubat günü başlayacak.

İlk seçenek:

İlk seçenekte alınacak olan coinlerin %10u listeleme ile birlikte satışa açılacak kalan %90 lık kısım ise %22.5 lik kısımlar şeklinde açılmaya başlanacak ilk kilit açılma tarihi15/09/2022 son açılma tarihi ise 15/05/2023 olacak.

İlk seçenekte 40.000.000 adet satışa çıkarılacak token başına ön satış fiyatı 9 TL olarak belirlenmiş ilk %10 luk kısımın kilidi ise 01/03/2022 de açılacak minimum 10 adet maksimum 100. 000 adet alım yapılabilecek.

İkinci seçenekte ise herhangi bir kilit tarihi bulunmuyor. Alınan coinler direk olarak satışa çılarılabilecek. Bu seçenek için toplam ayrılan arz 10.000.000 adet adet başına ön satış fiyatı ise 12 TL olarak belirlenmiş durumda alınan coinlerin dağıtımı 01/03/2022 tarihinde yapılacak.

PRB ön satış için talep toplama dönemi 21/02/20022 ile 25/02/2022 tarihleri arasında olacak.

İnşallah FB token ön satışı gibi belirsiz olmaz diye temenni ediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

PRB'nin maksimum arzı 600 milyon. Bu arza sahip bir kripto paranın ön satış fiyatının neredeyse 0,66 dolar olması çok fazla. 2. turda bu rakam 1 dolara yaklaşıyor. Çok yüksek bence.
Maksimum arzı 10 milyon olan projelerin ön satış fiyatı 1- 1,5 dolar arası oluyor en fazla.

PRB'nin maksimum arzı 600 milyon. Bu arza sahip bir kripto paranın ön satış fiyatının neredeyse 0,66 dolar olması çok fazla. 2. turda bu rakam 1 dolara yaklaşıyor. Çok yüksek bence.
Maksimum arzı 10 milyon olan projelerin ön satış fiyatı 1- 1,5 dolar arası oluyor en fazla.
Fiyat konusunda çok uçmuşlar listeleme de ne olur bilinmez korkutuyor beni fb de 15 den satılmıştı diye hatırlıyorum

Size katılıyorum hocam. Daha ortada hiçbir veri ve teknoloji yokken, herhangi bir değer yaratılmamışken daha ön satışta projeye kafalarında neredeyse 600 milyon dolarlık değer biçmişler. Ki yılların global borsası, onlarca ülkede hizmet veren Huobi'nin HT tokeninin piyasa değer 1.5 milyar dolar anca.

İlk gördüğümde baya şaşırmıştım tahminen sadece borsanın coini yani hiçbir işe yaramıyor. Bakalım yatırımcısına kazandırcak mı yoksa hüsran mı olacak görücez

Global borsalarda adamlar milyonlarca kullanıcıya aynı anda hizmet veriyor. Gün içerisinde 4-5 tane listeleme yapanlar var hiç birinde donma yada kasma olmuyor ama paribu korkutuyor ön satışların ne kadar kazandırdığını bilsemde belirsizlik korkutuyor. Birde tarih var talep önceliğin göre dağıtım deniliyor ama saat yok

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,235
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri