Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu --- Galatasaray Fan Token (GAL) Alış ve Satış İşlemleri Başlıyor.

Ekran Görüntüsü (374).png

Bir çoğumuzun bildiği gibi Galatasaray spor kulubü fan token ( GAL) çıkarmıştı. Bu tokenin aynı zamanda Paribu borsasının listelerinde olacağını duyurmuştu .

Galatasaray’ın taraftar token’ının alış satış işlemleri bugün, Paribu borsasında başlıyor. Coinkolik haberine göre, GAL/CHZ marketi bugün saat 18.30 da Paribu borsasında . Yapılan açıklamaya göre, token ile ilgili al -sat işlemleri şimdilik sadece web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek . Kısa süre içinde de mobil uygulaması üzerinden de işlemler olabilecek.

Tüm taraftarlara ve yatırımcılara bol kazançlar.

Şimdi yazsam buraya --En büyük Galatasaray --- diye olmaz , yanlış anlaşılır. :)
O yüzden hiç bir şey demeden, Paribu borsası GAL işlemlerinden bir görsel paylaşayım . Bu saatlerde oldukça hareketli ...

Ekran Görüntüsü (378)_LI.jpg

Bu saatlere kadar oynaklık hat safhada. yeni bir düşük rakamı test etmiş.
en düşük 243,00 CHZ
Tek merak ettiğim husus var token ile ilgili.. Lig maç sonuçları IMKB de hisse senedini oldukça etkiliyor, burada da acaba aynı etkiyi gösterecek mi ? Bu hareketlerden belki 1-2 güne bir şey kalmayabilir ama ben bu tokeni takip sayfama yazdım.

Bugün şov yapmış Galatasaray..

Günlük en düşük--- 24.69 TL
Günlük en yüksek---94.00 TL ( doğru yazdım)
geçerli fiyat---------48.00 TL

Bugün Galatasaray, Trabzonspor, Independiente ve Apollon Limassol'de büyük hareketlilikler vardı. 24 saat önceye göre %40 ila %120 artışla devam ediyorlar.

Görünüşe göre maç sonuçları ve şampiyonluk yarışları token üzerinde etki edecek gibi.. Takibimde ama 1-2 defadır oluşan al-sat fırsatlarını kaçırdım.

Aynen, bu ilk listelenme esnasındaki fırsatı kaçırdık maalesef. Takım performanslarına göre nasıl inişler çıkışlar yaşanacağını takip etmek lazım.
Duruma göre kazanç fırsatları doğabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri