Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Kart Tanıtıldı

Türkiye'nin en büyük borsalarından biri olan Paribu dün yaptığı açıklama ile Paribu kartı tanıttı. Türkiye'nin BTCTurk kadar olmasada eski kripto para borsası Paribu, Visa ile işbirliği neticesinde piyasaya sunduğu yeni hizmeti olan Paribu kartın tanıtımını yaptı.

Paribu yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre; Paribu Kart kullanıcıları, paribu hesaplarında kripto paralar ile alışveriş yapacabilecek. 200 ülkede milyonlarca noktada geçerli olacak bu kart ile kullanıcılar hesaplarında kripto paraları otomatik olarak o anki kur üzerinden TL'ye ya da başka bir para birimine çevirerek ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Ayrıca kullanıcılara bu kart sayesinde Paribu bakiyelerinde bulunan TL'yi de kullanma imkanı veriliyor.

Türkiye de ilk olacak nitelikteki bu girişim sayesinde kripto paraların dolaylı yoldan da olsa, İnternet alışverişi ve günlük hayatta kullanımı artmış olacak.

Kripto paraların her geçen gün hayatımıza daha çok adabte olduğu şu günlerde, Paribu tarafından yapılan bu adım büyük ses getireceğe benziyor.

Burada en önemli durum büyük ihtimal komisyonlar olur. Al satta piyasaya göre ciddi fiyat farkları oluşursa ve Paribu'nun kendi komisyonları da eklenince durum biraz değişebilir. Kısa süreli sıfır komisyon ile başlayıp insanlara benimsetilmesi gereken bir proje olduğunu düşünüyorum.

Bence bu müthiş bir girişim. Ama bu kartı kullanmak için sadece kartın olması yetmez diye düşünüyorum. Ben banka kartı kullanıyorum şuanda neden bu kartı geçiş yapmalıyım? Bunun için çok iyi avantajlar sunulmalı. Ancak bu şekilde bu kart kullanımı artar. Hadi bakalım ilerleyen günlerde neler olacağını göreceğiz. Bu girişim için Paribu' yu tebrik ediyorum!

Bence bu müthiş bir girişim. Ama bu kartı kullanmak için sadece kartın olması yetmez diye düşünüyorum. Ben banka kartı kullanıyorum şuanda neden bu kartı geçiş yapmalıyım? Bunun için çok iyi avantajlar sunulmalı. Ancak bu şekilde bu kart kullanımı artar. Hadi bakalım ilerleyen günlerde neler olacağını göreceğiz. Bu girişim için Paribu' yu tebrik ediyorum!
İlk zaman promosyon olacaktır bence de ama nasıl alışır millet orası bilinmez.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri