Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu'dan İlk Adım için 10 TL

paribu10tl.png

Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu yepyeni bir kampanya ile herkesi kripto paralara adım atmaya davet ediyor. "İlk Adım" ismini verdikleri ve sosyal medya ile medya kanallarında da reklamı yapılan kampanyada Paribu kripto para borsasına üye olup kimlik doğrulamayı başarıyla tamamlayan üyelerine 10 TL'lik bakiye yüklemesi gerçekleştirecek ve bu sayede üyelerinin kripto para dünyasına ilk adımını atmasını sağlayacak.

Türkiye kripto paralara duyulan ilgi bakımından önde gelen ülkeler arasında. Ancak tüm bunlara rağmen henüz kripto paralardan bihaber ya da yeterli ilgiyi göstermeyen bir kesiminde mevcut olduğunu söylemek mümkün. Paribu kripto para borsası işte bu kitleyi hedef almışa benziyor. Özellikle son günlerde Bitcoin fiyatındaki artış ve diğer altcoinlerin büyük çoğunluğunun bu durumdan olumlu etkilenmesi ile rekor hacme ulaşan kripto para dünyasına henüz adımını atmamış ya da bu adımları atarken Paribu borsasını kullanmamış kişilere bir başlangıç hediyesi.

Kampanya 16- 29 kasım 2020 tarihleri arasında yeni üyelik gerçekleştirip kimlik doğrulama işlemini başarıyla tamamlayan kullanıcılar için geçerli olacak. Ayrıca bu kampanyanın sadece mobil uygulamada geçerli olduğunu da belirtmeliyim. Mobil uygulamasını cep telefonunuz üzerinden işletim sisteminize uygun mağazalardan indirebilirsiniz.

Bende bugün onayladım ve başarıyla 10 tl bakiyemi alıp ilk yatırımı yaptım
tabiki 10 tl ile çok büyük bir kar beklemiyorum bitcoin'in ücreti 100 tl artarken bana 1 kuruş geliyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri