Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

PayPal kullanıcılarının beşte biri Bitcoin aldı

Ekran Görüntüsü (445).png

PayPal kullanıcılarının beşte biri Bitcoin aldı. Bu açıklama Yatırım bankacılığı şirketi olan Mizuho Securities tarafından yapıldı.

Uzmancoin sitesinde yer alan habere göre, Paypal kullanıcılarının yaklaşık %17 lik kısmı, Paypal uygulamasını kullanarak Bitcoin alım veya satım işlemi yaptı.Yapılan araştırma, PayPal’ın kripto paralar için borsa hizmeti sunmayı duyurmasından bir ay sonraki döneme ait. Bu gelişme hisseleri halka açık olan Paypal firmasının değerini de arttırmışa benziyor.

PayPal listelerinde sadece Bitcoin’in bulunmuyor. Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin’in de listelenen diğer madeni paralar .

Haberin sonunda, kripto para yatırım şirketi Pantera Capital e ait dikkat çeken bir haber daha var. Paypal ın oldukça ciddi bir büyüme içinde olduğunu söyleyen firma, yeni Bitcoin arzının %70 lik kısmını sadece Paypal firmasının aldığını bildiriyor.

Çok yüksek bir yüzde. Kesinlikle beklemezdim.
Haberlere göre PayPal üzerinden alınan coin, başka cüzdana aktarılamıyordu. Buna rağmen bu oranı gördülerse müthiş.

Paypal bu işe girdikten sonra piyasalarda ciddi manada yükseliş olmuştu zaten. Bunu gören kullanıcılar da bu yönde bir adım atmış olmalılar.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri