Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Peerbet Uygulamasıyla KIN Coin Kazanma

zkud

Kıdemli Çavuş
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün size KYC gerektirmeyen bir coin kazanma sisteminden bahsedeceğim. Ben bu sistemle uzun zaman önce tanışmıştım o zamanlar video izleterek 500 KIN coin veriyordu. Sonra Google reklam kimliğini değiştererek sınırsız reklam izlemeyle art niyetli bir kullanım olunca, bunun önüne geçmek için reklam izlemeyi kapatıp, ödül miktarını düşürdüler. Kin coin hakkında bir alıntıyla ufak bir ön bilgilendirme yapalım.

Kin, 2009 yılında şu anki CEO’su Ted Livingston da dahil olmak üzere bir grup Waterloo Üniversitesi mezunu tarafından kurulan Kik tarafından geliştirildi.

Kin’in Kısa Bir Tarihi​

Aralık 2014 – Kik, Kik kullanıcıları için bir tür ödül puan sistemi olan Kik Puanlarını başlattı ve Mart 2017’de sona erdi

Eylül 2017 – Kik, Kin token satışından yaklaşık 100 milyon dolar topladı

Haziran 2019 – Kik, Kin token satışı nedeniyle SEC tarafından dava edildi
Eylül 2019 – Kik, SEC’in davasıyla mücadeleye odaklanmak için mesajlaşma uygulamasını kapatacağını duyurdu

Ekim 2019 – MediaLab, Kik Messenger’ı satın almayı ve Kin’i korumayı kabul etti

Şu anki son durumda;

Her 30 dakikada bir claim yaparak 25 KIN coin veriyor. Coin, Gate, Kraken, MEXC, Coinex gibi toplam 24 borsada listelenmiş bir coin. Transferler SOL ağı üzerinden gerçekleşiyor. Ücretsiz KIN coin kazandıran farklı uygulamalarda var fakat en zahmetsiz ve en çok kazandıran Peerbet uygulaması olduğu için ve ben bu uygulamayı kullandığım için sizlere de bunu tanıtmak istedim.

Ekli dosyayı görüntüle 11577

Kin coin'in şu anki değeri yukarıdaki görseldeki gibi gözüküyor. Gördüğünüz gibi 4 sıfırlı değeri düşük bir coin. Peerbet uygulamasının içindeki earn kin yazan yere tıklayıp, KIN coininizi alabilirsiniz.

kin-1.png

Son olarak tercih eder misiniz bilmiyorum fakat kazanılan coinleri riske atarak katlamak isteyenler için topics bölümünde spor müsabakaları bulunuyor. Burada birçok spor dalına ait müsabaka var. Buradan tahmin yaparak kazandığınız zaman riske attığınız KIN coin'i x2 şeklinde geri alıyorsunuz. Bu kısımda tahmininizin geçerli olması için sizin yaptığınız tahminin tersi yönünde tahmin yapan bir kullanıcı ile eşleşmiş olmanız gerekiyor. Buraya çok teşvik etmek istemem ama uygulamanın temeli bundan geçtiği için bahsetmeden geçmek olmazdı diye kısacık bahsettim.

Üyelik linklerini aşağıya bıraktım. Reften %10 veriyor.

Refli üyelik: https://peerbet.io/invite/A41eiegtxh1snob77
Refsiz üyelik:https://peerbet.io/

Google play store'da da uygulaması bulunuyor. Uzun zaman önce ortaya çıkmış bir coin'in henüz bir yere gelememiş fakat bundan sonra bir sürpriz yapar mı bilmiyorum. Her sene Binance'da listelenecek haberleri çıkıyor fakat bu haberler hep yalan çıkıyor. Ben de uzun süredir kullanmıyorum fakat telefonumda uygulaması kalmış, onu görünce kullanmak isteyen olursa diye kısaca bahsedeyim dedim. Özetle kullanıp kullanmama kararı sizlerin :) YTD.

İyi forumlar.

Bu kategoride ve birçoğunda link paylaşımı yasaktır. Bu konu diğer kazançlar yerine daha uygun. Konu taşınmıştır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri