Neler yeni

Pokemon'dan Esinlenen Proje Yükselişte

probit borsası
  • Digital Signature: Transfer işlemlerinde public (açık) ve private (gizli) anahtarları kullanarak adres kaynağını doğrulayan dijital imzaya verilen isimdir.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
2,839
Çözümler
1
Tepkime puanı
2,047
Puanları
285
Konum
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek


0.00095788
  • 0.00000000  
  • #1
axie-infinity.jpg


Yakın zaman önce Binance Launchpool üzerinden piyasaya sürülen ve bir zamanlar ülkemizde de popüler olan çizgi filmi Pokemon'dan esinlenen Axie Infinity (AXS) piyasaya sürüldükten kısa süre sonra 10 milyon dolar piyasa değerine ulaştı. Bu yazının yazıldığı anda bile %50'nin üzerinde sadece bugün değer kazanmayı başaran Axie Infinity (AXS) proje yardımcı olan ve güç sağlayanların dijital hayvan toplaması şeklinde bir sistem ile çalışıyor. Bu sayede de kazanç sağlanabiliyor.

Görünüşte farklı bir proje izlenimi çizen Axie Infinity (AXS), halihazırda traderların ilgisini çekmiş durumda. Bu ilginin ne kadar süreceği ya da fiyat durumunun nerelerde olabileceği bilinmez ama, oyun içerisinde arazi sahibi olmadan , çeşitli karekterler ve eşyaların blockchain üzerinden takasına imkan veren projenin şu an sağlam destekçileri olduğunu söyleyebiliriz. Bu firmaların başında Delphi Digital geliyor. Kripto para araştırma firması olan Delphi ile beraber Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance'den çıkış yapmış olması da bir başka destek göstergesi.

Oyun İncelemesi:

Axie Infinity, blockchain tabanlı ve oynadıkça Small Love Potion (SPL) kazandığınız bir oyun. Bu oyundan kazanç sağlayabilmek için kesinlikle SPL'lere sahip olmanız gerekiyor. Axie'leri yani oyun içindeki Pokemon benzeri karakterlerin ticareti ya da u karakterleri üretmek istiyorsanız SPL sahibi olmalısınız. Bu SPL'leri satın alabilirsiniz. Sadece oyunu oynayarak yüzlerce SPL kazanmak mümkün kılınmış ve bu SPL bir değeere sahip. Satışını yaparak gelir elde edilebiliyor.

Oyunu oynamaya başlayabilmek için 3 Axie'e sahip olmanız gerekiyor. Karıştırmayın. Axie Infinity (AXS)'den bahsetmiyorum. Oyunun içerisindeki Pokemon benzeri ve oyuncular tarafından üretilebilen karakterlerden bahsediyorum. bunlara sahip olmak için Axie Infinity Market kanalını kullanabilir ya da diğer oyuncular ile iletişime geçip direk satın alabiliriniz.

Oldukça detaylı ve detaylandırılmaya devam eden bir oyun. Eğer Pokemon GO'da olduğu gibi en başta Pokemon ararken uçurumdan düşenlerin bile olduğu furya benzeri durumdayken sonrasında kaybolup gitmezse, temelinde eğlenceli bir proje.

Kaynaklar: Coinkolik, Medium, Axie Infinity (AXS) resmi web sitesi.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00004380 Bitcoin verilmiştir

0.00004380 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 13.87 Türk Lirası Değerindedir.

Üst