Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Popüler Analistten Uyarı: Bitcoin’de %26 Düşüş Yaşanabilir

Ekran Görüntüsü (468).png

Madeni paralar analisti ve aynı zamanda ünlü trader Michaël van de Poppe, Bitcoin yatırımcılarını uyardı: Gelecek haftalar içinde % 26 lık geri çekilme olabilir.

Coinkolik kaynaklı habere göre, analist Poppe Twitter takipçilerine yakın zaman içinde Bitcoin'in % 26 gibi bir oranda düşüş yaşayabileceğini ve bunun arkasından ise bir altcoin rallisinin başlamasını beklediğini bildirdi. Bitcoin fiyatlarının 14-16 bin dolar civarlarına doğru bir düzeltme yapması halinde alt coinlerde ciddi yükselişler olabileceği öngörüsünde bulundu.

Analist Poppe'nin aynı zamanda sıkı bir XRP takipçisi olduğu bildiriliyor. Altcoinler de ralli olacak öngörüsünde bulunan analist, muhtemelen takipçisi olduğu XRP içinde aynı görüşte olacak ki, 0.635 üzerinde kaldığı sürece bu madeni para içinde 1 dolarlık hedefler belirlemiş durumda.

Poppe'nin analizleri oldukça yakın vadeler için, yanılıp yanılmadığını görme fırsatımız olacak.

--Yatırım tavsiyesi olmayıp, haber kaynağından derlenmiştir. --

Panik yapmaya gerek olmadığını satır aralarından çıkarabiliriz. Eğer öyle bir altcoin hareketi olursa muhakkak kâr satışı sonrası Bitcoin'e geri dönüş olacaktır. Bu da BTC için yeni bir yükseliş trendi girişimi olur.

Beni Bitcoin ile ilgili gelişmeleri okuduğumda değerinin o seviyelere düşmeyeceğini düşünüyorum. Coinbase ceosunun düzenleme açıklamaları düşüşe yol açmıştı. Benzer açıklamalar ABD para birimi şefinden de geldi. Ancak düzenleme sinyali verirken bile ılımlı bir yaklaşım sergiliyordu. Bitcoin'in engellenmeyeceğini söylüyordu. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini hem kabullenip hem de bir parça denetleyecekler gibi görünüyor. Şimdi bu açıklamanın ardından belki ani düşüş yaşayabilir ama Bitcoin'in değerinin uzun vadede yine yükseleceğini düşünüyorum. XRP hakkında ise sürekli çelişkili haberler çıkıyor. İnsanı korkutan bir hali var XRP'nin. Ben bir süre uzak duracağım.

Alıyoruz veya satıyoruz ama genelde hep kendi bildiğimizi yapıyoruz..
Haberler mutlaka önemli ama birbirine tamamen zıt haberleri de sıkça okuyoruz. Analistlerde haliyle farklı bakış açılarıyla farklı yorumlar yapıyor.
Özellikle sık sık al-sat işlemleri yapmıyorsak, uzun vade için bir yön belirlemek ve ona göre davranmak belki de en iyisi..

valla bıktı biri sağ biri sol diyor haberleri takip ediyoruz hepsi bi algı aslında en iyisi kendi bildiğimizi okumak fakat dün 200tl kaybedşnce tek bir tokenden buna da inanmak istiyor. inşallah taam denildiği gibi olur

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri