Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Portföyünüzde Hangi Coinden, Ne Kadar Var?

zkud

Kıdemli Çavuş
Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Sanırım bu forumda olan hemen hemen her arkadaşımızın az veya çok bazı coinlerde yatırımı vardır diye düşünüyorum. Buradaki sorumuz portföyünüzde hangi coinden ne kadar? Belki ne kadar olduğunu herkes açıklamak istemeyebilir fakat bu yüzden hangi coinden olduğunu söylemek isteyenler için bir konu açayım istedim.

Ben başlığı coin olarak yazdım fakat bilmediğimiz başka yatırım araçlarını tercih edenler de görüşlerini bildirebilir. Konuyu açan kişi olarak önce ben başlayayım :) Miktar belirtmek istememekle birlikte, ben bol sıfırlı coinleri seviyorum :)

Şunları tutuyorum:

CultDao
Floki
IHT

Gördüğünüz gibi ne kadar çer çöp var hepsi bende :) Bu arada zorunda kalmadıkça al-sat yapmıyorum, bu şekilde bir süredir bekliyorum. Konuya katılacak olanlardan ilgimi çeken coin olursa, kaydırma yapabilirim :)

Bitcoin (BTC)
Ethereum (ETH)
Moon Nation Game (MNG)
Shirtum (SHI) - az miktarda
Walken (WLKN)
Gate Token
BNB

Hocam bu portföyündeki Gate tokeni görünce bir şey sormak istedim sana. Forumun birinde bir kullanıcının kendince doğru kabul ettiği bir tezi vardı. Diyelim yeni bir borsa kuruldu ve kendi tokenini çıkarmaya karar verdi. Bu tokenden alabildiğin kadar alacaksın çünkü borsa tokeni olduğu için eninde sonunda iyi bir noktaya gelecek derdi. Tabii borsanın kapatıp gitme, dolandırıp kaçma gibi ihtimalleri de var fakat bu ihtimalleri saymazsak, borsa tokenlerini eğer düşük bir fiyattaysa toplayıp beklemek, diğer coinleri toplamaktan daha mı mantıklı sence?

Hocam bu portföyündeki Gate tokeni görünce bir şey sormak istedim sana. Forumun birinde bir kullanıcının kendince doğru kabul ettiği bir tezi vardı. Diyelim yeni bir borsa kuruldu ve kendi tokenini çıkarmaya karar verdi. Bu tokenden alabildiğin kadar alacaksın çünkü borsa tokeni olduğu için eninde sonunda iyi bir noktaya gelecek derdi. Tabii borsanın kapatıp gitme, dolandırıp kaçma gibi ihtimalleri de var fakat bu ihtimalleri saymazsak, borsa tokenlerini eğer düşük bir fiyattaysa toplayıp beklemek, diğer coinleri toplamaktan daha mı mantıklı sence?
Mantık yanlış. O kadar çok etki eden faktör var ki. Arz, dolaşım vs. Yüksekten almış olma ihtimaliniz yüksek. Piyasaya sürülmeye devam ettikçe yanlış kampanyalar ile can yakar.

Binance, huobi, gate
Bu borsalar akıllı hamleler yapıp kendi tokenın ın kullanılabilirliğini arttırdı. Çeşitlendirdi. Sürekli de çeşitlendiriyor.

Ancak bazı borsaları tokenlar daha şimdiden çürümeye terk edilmiş gibi.
Gibi gibi....

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri