Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ProBit Global x ZeroSwap (ZEE) Airdrop Pazartesileri

LeoVinci

Üstçavuş
tr-tr

ProBit Global 2 haftada bir yeni bir airdrop etkinliği başlatır. Pazartesileri artık daha heyecanlı!

▶ Etkinlik Tarihi

22 Ağustos 2022, TSİ 03:00 - 4 Eylül 2022, TSİ 02:59

*Ödül dağıtımı, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 2 hafta içerisinde yapılacaktır.

▶ ZeroSwap (ZEE) nasıl kazanılır

Aşağıdaki görevlerden HERHANGİ BİRİNİ tamamlayınız.

*Bütün katılımcılar airdrop kazanmak için hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlamalıdır.

⭐️ GÖREV #1

ProBit Global’de yeni bir hesap oluşturun ve hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlayın.

Ödül: 6 ZEE

Probit global hesabından Benim sayfam kısmına gidiniz ve ‘Doğrulama’yı tıklayınız (aşağıdaki görsele bakınız).

Detaylı açıklamalar için KYC Nasıl Tamamlanır bölümünü inceleyiniz.

task_1.PNG

⭐️ GÖREV #2

ProBit Global’e kayıt olmaları için arkadaşlarınızla referans linkinizi paylaşın.

task_2.PNG

• Referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.
  • Arkadaşlarınızdan GÖREV #1 de açıklanan telefon doğrulamasını ve KYC 2. ADIM’ı tamamlamalarını isteyiniz.
Not: Yalnızca hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı başarıyla tamamlayan kullanıcılar airdrop ödüllerini kazanacaktır.

Refere eden and Refere edilen kişiler Airdrop ödüllerini aşağıda gösterildiği gibi kazanacaklardır:

• Refere eden: Refere edilen hesap başına 6 ZEE
  • Refere edilen: 6 ZEE
Ek olarak, En fazla referansa sahip ilk 10 ProBit Global kullanıcısı aşağıda gösterilen ödülleri kazanacaktır:

1.: 1,326 ZEE

2.: 238.68 ZEE

3.: 212.16 ZEE

4.: 185.64 ZEE

5.: 159.12 ZEE

6.: 132.6 ZEE

7.: 119.34 ZEE

8.: 106.08 ZEE

9.: 92.82 ZEE

10.: 79.56 ZEE

⭐️ GÖREV #3

ProBit Global ve ZeroSwap’ın sosyal medya hesaplarını takip edin / katılın / abone olun.

Ödül: 3 ZEE

Formu doldurunuz: https://forms.gle/mw86GajgsBQVVHs87

Not: Yukarıda belirtilen TÜM hesapları takip eden / katılan / abone olan VE formu eksiksiz dolduran kişiler Görev #3 teki airdrop ödülünü kazanacaktır.

⭐️ GÖREV #4

Twitter postunu Retweetleyin.

Ödül: 3 ZEE

1. Google’da ‘@ProBit_Exchange Twitter’ı aratın.
ProBit Resmi Twitter sayfasına gidin ve sabitlenmiş gönderiyi beğenin ve retweetleyin.

1. Bu linkteki formu doldurun: https://forms.gle/VvDbPdJjjepM4E3HA
Not: Yalnızca sabitlenmiş gönderiyi retweetleyen VE formu eksiksiz tamamlayan kişiler Görev #4 için airdrop kazanacaktır.

▶ Önemli Not

Görev #1 & #2 için toplam bütçe: 9,052 ZEE

Görev #3 & #4 için toplam bütçe: 1,600 ZEE

Tüm etkinlik için toplam maksimum 10,652 ZEE token sınırı vardır. Sınıra ulaşıldıktan sonra gerekli görevleri tamamlayan katılımcılar airdrop almaya hak kazanamayacaktır. Sınır aşıldığında ProBit Global'in resmi Telegram grubunda duyuru yapılacaktır.

▶ Hakkında (https://zeroswap.io/)

ZeroSwap bir on-chain DEX toplayıcı protokolüdür, kullanıcıların ethereum ve binance akıllı zincir gibi çoklu zincirler üzerinde sıfır ücretli ve meta işlemlerle tek bir UI üzerinde işlem yapmasına olanak tanır. Protokol, zincir üzerinde alım-satım yaptıkları her seferde kullanıcıları ödüllendirecek ve mevcut DEX'lere likidite sağlayacak. Zeroswap'ın Temel Yardımcı Programları Likidite Madenciliği, Zeedo - Zee Dex Teklifi ve DEX Toplamadır.

Ortaklıklar ve Entegrasyonlar : Şu anda Covalent, Elrond, DiaData, Frontier, DeFiWizard, Altonomy, Chainlink, Polygon (Öncesinde Matic) ile ortaklığımız bulunmaktadır.

Twitter

Telegram Chat

Telegram Announcement

Reddit

Medium

ÖNEMLİ NOT (Lütfen airdrop etkinliğine katılmadan önce duyurumuzu dikkatlice okuyunuz):

⯈ Neden airdrop ödülümü alamadım?

Ödülleri alamadıysanız, gereksinimlerin bir veya daha fazlasının yanlış bir şekilde yerine getirildiği anlamına gelir. Lütfen bu SSS'de airdrop'u almamanızın olası nedenlerini kontrol ediniz: https://support.probit.com/hc/tr/articles/900000675826-Neden-ProBit-ten-Airdrop-umu-almadım-

Ödül dağıtımı ile ilgili müşteri desteği talebinde bulunan kullanıcılar diskalifiye edilebilir ve ödülleri kaldırılabilir. Lütfen ödülleri alırken sabırlı olunuz.

⯈ Telefon doğrulama neden çalışmıyor?

Mobil servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefon doğrulaması aşağıdaki ülkelerde çalışmayabilir: Çin, Vietnam, Tayland, Rusya, Filipinler, Hindistan, Mısır, BAE, Suudi, Katar, Kuveyt, Ürdün, Belarus.

Telefon doğrulama mesajı alamazsanız, bunun nedeni mobil servis sağlayıcınız olabilir. ProBit Global müşteri desteğiyle iletişime geçmek durumu iyileştirmez.

▶ Şartlar ve Koşullar

ProBit Global, birden fazla hesap oluşturmak gibi kötü niyetli faaliyetlerde bulunan kötü niyetli etkinlik katılımcılarını diskalifiye etme hakkına sahiptir.

ProBit Global, tamamen kendi takdirine bağlı olarak etkinliği durdurma veya sonlandırma hakkına sahiptir.

ProBit Global, tamamen kendi takdirine bağlı olarak etkinlik kurallarını iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

ProBit Global, etkinliğin sonuçlarının nihai olarak yorumlama hakkına sahiptir.

cidden alınır bence ama öneri değil ben alıcam sadece bana uymayın haa

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri