Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ProBit ile Pazartesi Airdropları-100$

LeoVinci

Üstçavuş
dfgdfgdfg.png

ProBit Global 2 haftada bir yeni bir airdrop etkinliği başlatır. Pazartesileri artık daha heyecanlı!

▶ Etkinlik Tarihi

25 Temmuz 2022, 03:00 TSİ - 7 Ağustos 2022, 02:59 TSİ

*Ödül dağıtımı, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 2 hafta içerisinde yapılacaktır.

▶ Dobuy (DBY) Airdrop nasıl kazanılır

Aşağıdaki görevlerden HERHANGİ BİRİNİ tamamlayınız.

*Bütün katılımcılar airdrop kazanmak için hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlamalıdır.

⭐️ GÖREV #1

ProBit Global’de yeni bir hesap oluşturun ve hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlayın.

Ödül: 110 DBY

Probit global hesabından Benim sayfam kısmına gidiniz ve ‘Doğrulama’yı tıklayınız (aşağıdaki görsele bakınız).

Detaylı açıklamalar için KYC Nasıl Tamamlanır bölümünü inceleyiniz.

task_1.PNG

⭐️ GÖREV #2

ProBit Global’e kayıt olmaları için arkadaşlarınız ile referans linkinizi paylaşın.

task_2.PNG

• Referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.
  • Arkadaşlarınızdan GÖREV #1 de açıklanan telefon doğrulamasını ve KYC 2. ADIM’ı tamamlamalarını isteyiniz.
Not: Yalnızca hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı başarıyla tamamlayan kullanıcılar airdrop ödüllerini kazanacaktır.

Refere eden and Refere edilen kişiler Airdrop ödüllerini aşağıda gösterildiği gibi kazanacaklardır:

Refere eden: Refere edilen hesap başına 110 DBY

Refere edilen: 110 DBY

Ek olarak, en fazla referansa sahip ilk 10 ProBit Global kullanıcısı aşağıda gösterilen ödülleri kazanacaktır:

1.: 11,280 DBY

2.: 8,460 DBY

3.: 6,768 DBY

4.: 5,640 DBY

5.: 5,076 DBY

6.: 4,794 DBY

7.: 4,512 DBY

8.: 3,948 DBY

9.: 3,102 DBY

10.: 2,820 DBY

⭐️ GÖREV #3

ProBit Global ve Dobuy’ın sosyal medya hesaplarını takip edin / katılın / abone olun.

Ödül: 55 DBY

Formu doldurunuz: https://forms.gle/qkA5VBhYwwJ8nZ4q6

Not: Yukarıda belirtilen TÜM hesapları takip eden / katılan / abone olan VE formu eksiksiz dolduran kişiler Görev #3 teki airdrop ödülünü kazanacaktır.

⭐️ GÖREV #4

Twitter postunu Retweetleyin.

Ödül: 55 DBY

1. Google’da ‘@ProBit_Exchange Twitter’ı aratın.
    ProBit Resmi Twitter sayfasına gidin ve pinli gönderiyi beğenin ve retweetleyin.
  2. Bu linkteki formu doldurun: https://forms.gle/EBz58aK34SuHTZTf7
Not: Yalnızca pinli gönderiyi retweetleyen VE formu eksiksiz tamamlayan kişiler Görev #4 için airdrop kazanacaktır.

▶ Önemli Not:

Görev #1 & #2 için toplam bütçe: 206,400 DBY

Görev #3 & #4 için toplam bütçe: 35,000 DBY

Tüm etkinlik için toplam maksimum 241,400 DBY token sınırı vardır. Sınıra ulaşıldıktan sonra gerekli görevleri tamamlayan katılımcılar airdrop almaya hak kazanamayacaktır. Sınır aşıldığında ProBit Global'in resmi Telegram grubunda duyuru yapılacaktır.

▶ Hakkında (https://dobuy.site/)

Dobuy BEP-20 teknolojisini kullanan bir kullanılabilirlik tokenidir. Tokenizasyon ve veri madenciliği için yenilikçi projelerle, dünya ekonomisinin çeşitli sektörlerinde dijital ve fiziksel ürünlerin işlemleri için geliştirildi. Dobuy’a gelin ve fırsatlar dünyasıyla tanışın.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
MasTerCoin
Geri