Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ProBit Pazartesi etkinlikleri

LeoVinci

Üstçavuş
en-us.png

ProBit Global 2 haftada bir yeni bir airdrop etkinliği başlatır. Pazartesileri artık daha heyecanlı!

▶ Etkinlik Tarihi

8 Ağustos 2022, 03:00 TSİ - 21 Ağustos 2022, 02:59 TSİ

*Ödül dağıtımı, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 2 hafta içerisinde yapılacaktır.

▶ TEVi Coin (TEVI) Nasıl kazanılır

Aşağıdaki görevlerden HERHANGİ BİRİNİ tamamlayınız.

*Bütün katılımcılar airdrop kazanmak için hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlamalıdır.

⭐️ GÖREV #1

ProBit Global’de yeni bir hesap oluşturun ve hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlayın.

Ödül: 700,000 TEVI

Probit global hesabından Benim sayfam kısmına gidiniz ve ‘Doğrulama’yı tıklayınız (aşağıdaki görsele bakınız).

Detaylı açıklamalar için KYC Nasıl Tamamlanır bölümünü inceleyiniz.

task_1.PNG

⭐️ GÖREV #2

ProBit Global’e kayıt olmaları için arkadaşlarınız ile referans linkinizi paylaşın.

task_2.PNG

• Referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.
  • Arkadaşlarınızdan GÖREV #1 de açıklanan telefon doğrulamasını ve KYC 2. ADIM’ı tamamlamalarını isteyiniz.
Not: Yalnızca hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı başarıyla tamamlayan kullanıcılar airdrop ödüllerini kazanacaktır.

Refere eden and Refere edilen kişiler Airdrop ödüllerini aşağıda gösterildiği gibi kazanacaklardır:

• Refere eden: Refere edilen hesap başına 700,000 TEVI
  • Refere edilen: 700,000 TEVI
Ek olarak, en fazla referansa sahip ilk 10 ProBit Global kullanıcısı aşağıda gösterilen ödülleri kazanacaktır:

1.: 80,000,000 TEVI

2.: 60,000,000 TEVI

3.: 48,000,000 TEVI

4.: 40,000,000 TEVI

5.: 36,000,000 TEVI

6.: 34,000,000 TEVI

7.: 32,000,000 TEVI

8.: 28,000,000 TEVI

9.: 22,000,000 TEVI

10.: 20,000,000 TEVI

⭐️ GÖREV #3

ProBit Global ve TEVI’nin sosyal medya hesaplarını takip edin / katılın / abone olun.

Ödül: 350,000 TEVI

Formu doldurunuz: https://forms.gle/9ja5QvcJYMsqX5mm6

Not: Yukarıda belirtilen TÜM hesapları takip eden / katılan / abone olan VE formu eksiksiz dolduran kişiler Görev #3 teki airdrop ödülünü kazanacaktır.

⭐️ GÖREV #4

Twitter postunu Retweetleyin.

Ödül: 350,000 TEVI

1. Google’da ‘@ProBit_Exchange Twitter’ı aratın.
ProBit Resmi Twitter sayfasına gidin ve pinli gönderiyi beğenin ve retweetleyin.

1. Bu linkteki formu doldurun: https://forms.gle/8kDCQPNoJpVRDY699
Not: Yalnızca pinli gönderiyi retweetleyen VE formu eksiksiz tamamlayan kişiler Görev #4 için airdrop kazanacaktır.

▶ Önemli Not:

Görev #1 & #2 için toplam bütçe: 1,680,000,000 TEVI

Görev #3 & #4 için toplam bütçe: 320,000,000 TEVI

Tüm etkinlik için toplam maksimum 2,000,000,000 TEVI token sınırı vardır. Sınıra ulaşıldıktan sonra gerekli görevleri tamamlayan katılımcılar airdrop almaya hak kazanamayacaktır. Sınır aşıldığında ProBit Global'in resmi Telegram grubunda duyuru yapılacaktır.

▶ Hakkında (www.tevicoin.com)

Tytan EV Platformu, tescilli blok zinciri teklifiyle hem yatırımcıları hem de EV (Elektrikli Araç) sürücülerini ödüllendirecektir. Tytan EV Coin (TEVi), Tytan EV şarj istasyonlarında bir para birimi işlevi görürken, Tytan EV Ödül Tokeni, EV kullanımını teşvik etmek için dağıtılacaktır. TEVi Coin, halka açık bir şirket olan Tytan Cybernetics ($NIHK) tarafından geliştirilmiştir.

abi teşekkür ederim benim de bu bilgiye aşırı derecede ihtiyacım vardı bu bilgileri her yerde arıyordum ama yine de anlamadığım birkaç yer de var da illaki onları da biryerlerden öğrenirim bu bilgiler için çok teşekkür ederim bu arada abi seviye nasıl atlanıyor bir zaman bulduğunuzda bana anlatabilir misiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın selametle öptüm sizi hadi iyi günler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri