Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Probit Referans Kazançları

probit-logo-com@3x.png

Probit borsası tarafından işletilen referans sistemi, diğer borsalarla kıyaslandığında yüzdesel bana da oldukça avantajlı duruyor. Kolay ara yüzü ve özellikle günlük al sat yapma imkanı tanıyan borsa içi hacim yapısı sebebiyle borsaya sizlerin referansınızla gelen kullanıcılardan tatmin edici miktarlarda kazançlar elde edebilirsiniz. En büyük borsaları neredeyse herkes duydu ve üye oldu. Artık en büyük olmaya aday borsaların peşinden gitme zamanı diye düşünmeden edemiyorum. Binance'nin daha ufakcık tefecik bir borsayken üyelerindendim. O zamanlar güzel bir referans çevresi yaparak şuan çok ciddi gelirler elde eder duruma gelebilirdim belki (referans getirileri açısından). Probit bana o günleri hatırlatıyor. YTD.

Gelelim referans sistemine. Probit borsası kademeli bir referans kazanç sistemi uyguluyor.

Probit Üyelik Seviyeleri

Üyelik SeviyesiReferans Bonusu
Standart%10
VIP 1%10
VIP 2%10
VIP 3%20
VIP 4%20
VIP 5%20
VIP 6%30
VIP 7%30
VIP 8%30
VIP 9%30