Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

questera oyun oyna görev yap para kazan

heraclees

Kıdemli Çavuş
Herkese merhaba,

Bugün sizlere geçenlerde keşfettiğim ve 2 kez ödeme aldığım Questera sitesinden bahsedeceğim.

Bu site içerisinde basitçe anlatmak gerekirse Dota, LOL, CSGO ve COD Warzone oyunlarında belirli görevleri yerine getirerek para kazanıyoruz.

Siteye üye olduğumuzda bir hesap bağlantısı yapınca bize 1 Euro bakiye veriyor. Sonrasında ilk iş olarak Denge ye basıp para çek diyerek KYC doğrulaması yapmamız gerekiyor.

KYC doğrulaması yaptıktan sonra hangi oyun üzerinden görev yapacaksanız o oyun sayfasına geçip burada yapacağınız göreve karar verin. Kendi Taktiğim ile bilgi vermem gerekirse.

Ben CSGO görevlerine gelip, oyunu başlatıp oyun süresince site içerisindeki hangi görevi yapmışsam o görevi açıyordum. Örneğin AWP ile 4 kill aldıysam ve maçı kazanıyorsak AWP ile 4 kill al kazan görevini seçiyordum. LOL oynarken görevi maç başlamadan önce almış olmanız gerekiyor ama CSGO oynarken maçın son raundunda alsanız bile sorun olmuyor. Bu sayede hiç görev kaybetmeden hep kazanıyordum. (Görev başarısız olursa ba*h*s miktarı yanıyor)

Size önerim 2 win aldıktan sonra bilerek 1 lose almanız olacaktır yoksa sitede çok dikkat çekiyor ve banlıyor.( 2 hesabım bu yüzden banlandı.)

Sitede ödeme talebi verirken nekadar çekeceğimizi seçiyoruz ve onaylıyoruz. Sonrasında bize 1 gün içerisinde çekim talebimizin onaylandığına dair mail gönderiyorlar. Eğer onay maili gelmezse banlanmışsınız demektir. Çekim talebi verince inceliyorlar hesapları. Eğer banlandıysanız bidaha o kimlik ile hesap açamıyorsunuz.

Çekim talebiniz onaylanırsa tekrar siteye gelip çekim talebi sayfasında aşağı iniyoruz ve çekim talebimizin yanındaki ÇEKİL e basarak "KREDİ KARTI" bilgilerimizi giriyoruz ve 2 iş günü içerisinde para kredi kartımıza yatırılıyor.

Neden özellikle kredi kartı istiyorlar bilmiyorum ama 2 kez ödeme istedim ikiside sorunsuz şekilde 2 gün içerisinde hesabıma yattı. Ödeme kanıtları ektedir.

Siteden minimum çekim 10 euro ve her çekimde 2 euro fee kesiyor. Bakiyenizde her 12 euro olduğunda 10 euro çekim yapmanızı öneriyorum. Eğer banlanırsanız boşa uğraşmamış olursunuz.

Siteden banlandığım için şuan refli link veremiyorum.

Refsiz Link; https://questera.games

1654798484127.png

899081c0-24fd-4adc-816b-e75ab6e1380a.jpg

1654798609814.png

82a425de-896a-4f7c-99ed-b069b3b0e7e9.jpg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar