Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Read.cash İle İstediğin Konuda Makale Yaz BCH Kazan

foryoubtc09

Kıdemli Üstçavuş
Read sitesi Noise sitesi gibi benzer özelliklere sahip ve aynı kişilere ait. Aralarındaki en büyük fark Read sitesi daha uzun yazılar, makaleler için ödeme yapıyor.

Sitede makale yazarak ve okuyarak kazanç elde ediyoruz. Sadece okumak kazandırmıyor. Sitede orijinal makale yazıyoruz ve varsa kendimize ait resimlerle destekliyoruz. Böylece diğer kullanıcılar makalemizi okuyor ve beğeni atarak, yorum yaparak, yada doğrudan para vererek destekte bulunuyorlar.

Site TheRandomRewarder isimli robot tarafından yönetiliyor ve her yazılan makaleyi ziyaret ediyor. Rastgele ödüller veriyor. 0,5 dolara kadar. Roboyun bizi ziyaret etmesi için siteyi çok iyi kullanmanız ve makalelerinizi başka yerlerden kopyala yapıştır yapmamanız gerekiyor. Robot bizi spama alırsa bir daha ziyaret etmez.

1 Aydır siteyi kullanıyorum ve günde 1 makale ortalamam var. Günde en azda 10 makale okuyor 7-8 yorum yapıyorum. Spama girmemek için buna benzer şekilde kullanmanız önerilir.

Bir makaleye girmeden önce okuma süresini görebilirsiniz örneğin okuma süresi 6 dakika olan bir makaleden 2 dakikada çıkarsanız robot makaleyi okumadığınızı anlar. İstediğiniz dili kullanabilirsiniz ama İngilizce dışındaki makaleler çok fazla ziyaret almak.

Bu sitede de abonelik olayı var, başkalarına abone olabilir diğerleri de size abone olabilir. Ama lütfen bana abone ol gibi yorumlar paylaşmayın robotunuz küser, kazanç elde edemezsiniz. Aynı zamanda başkalarına sponsor olabilir size de başkaları sponsor olabiliyor. Sponsorluklar 1 aylıktır ve ödeme sponsor olduğunuz kişiye yapılır.

Burada da sponsorlar beğendikleri makaleleri 2000 dolara kadar kazanç verebiliyorlar. Henüz o taşı başıma düşüremedim ama günlük 3 dolar gibi bir ortalamam var.

Makale yazarak, makale okuyarak, yorum yaparak TheRandomRewarder isimli robotun yada diğer arkadaşların ziyaretlerinden dolar kazanıp kazancımızı BCH olarak çekerek.

Burada yine dikkat edeceğiniz olay diğer kullanıcılarla etkileşime geçerken kimseyle tartışma ve polemik yaratmamak. Spam mesajlar içermemek. Başkalarına ait yazılar kullanmayarak.

Her konuda yazabilirsiniz. Hayali bir hikaye, rüyanızı dahi yazıya dökebilirsiniz.

LÜTFEN RESMİ İNCELEYİNİZ Burada 1 haftada yazdığım 5 makalenin ekran resmini paylaşıyorum. kırmızı alan içindekiler o makaleden kazanılan para, yeşil alan içindekide o makalenin ortalama okuma süresi.

read resim.png

Ödemeler için herhangi bir alt limit yoktur, istediğiniz anda çekebilirsiniz.

Refli üyelik için lütfen tıklayınız

read.cash

12 gündür her gün uzun ve özgün içerik atıyorum. (Haberleri translate ile çevirip hata varsa düzeltip özgünlük testine sokuyorum)
Her gün 4-5 içeriğe upvote veriyorum. İki yorum atıyorum. Bazı yorumlara upvote veriyorum, bana gelen yorumları cevaplıyorum vs.
Bot bir kez bile uğramadı. :) Toplam $0,12 birikmiş, onların da hepsini @KriptoLuis attı zaten. :D Beni pas geçiyor herhalde platform.

Edit: Her gün 1-2 kişiye de sub oluyorum, onu eklemeyi unutmuşum.

Son düzenleme:
12 gündür her gün uzun ve özgün içerik atıyorum. (Haberleri translate ile çevirip hata varsa düzeltip özgünlük testine sokuyorum)
Her gün 4-5 içeriğe upvote veriyorum. İki yorum atıyorum. Bazı yorumlara upvote veriyorum, bana gelen yorumları cevaplıyorum vs.
Bot bir kez bile uğramadı. :) Toplam $0,12 birikmiş, onların da hepsini @KriptoLuis attı zaten. :D Beni pas geçiyor herhalde platform.

Edit: Her gün 1-2 kişiye de sub oluyorum, onu eklemeyi unutmuşum.
Read.cash botunun kafası karışık bence. Bir sürü farklı konuda içerik ürettim. Çok kaliteli değildi belki amam berbat da sayılmazdı. Son 5-6 gündür beni de es geçiyor. Millet evde biriken bulaşıkları anlatıyor 5 dolar atıyor bot. Bize de nanay...

Sadece yazdığınız makale, konusu veya başka etkenlerle sınırlı değil.
Siteyi en baştan beri kullanan bile tam olarak botu anlamıyor.
Peşi sıra yorumlardan kaçınıyorum, aynı aktiviteyi peş peşe yaparsanız bot huylanıyor.
Yoruma sadece tek yanıt verin veya hiç vermeyin.
Bazı makaleleri beğenmeden, yorum yazmadan, bahşiş vermeden çıkın.
Her makalede işlem yapmakta botu huylandırır.
Ben bunlara dikkat ediyorum, herhangi bir konuda kendi düşüncelerimi yazıp geçiyorum.
Özgün veya intihal kontrollerinden geçirmiyorum.
Her makalede farklı kelime ve cümleler kurmaya çalışıyorum.
Cümlelerimiz mümkün olduğunca virgülle ayırarak uzun tutmaya çalışıyorum.
Günde ortalama 20 makale okuyorum bir makaleye girip çıkmıyorum.
Makaleye girdiğimde makalenin okuma süresi kadar orada kalıyorum.
8-10 yorum yapıyorum, okuduğum makaleyle alakalı ve düzgün yorumlar olmasını dikkat ediyorum.
günde 5-6 kişiye 0.05 usd ile 0.10 usd arasında aylık sponsor oluyorum.
Şuan toplamda 50 civarı sponsorum var, süresi dolanları kontrol ediyorum.
Yazmayı bırakmışlar veya hesapları spama düşmüşse sponsorluktan ayrılıyorum, devam ediyorlarsa sponsorluğu yeniliyorum.
siteye günde 0.30 ile 0.70 usd geri harcama yapıyorum, beğendiğim, iyi bulduğum yazılara bahşiş veriyorum.
makale okumadığınız zamanlarda kesinlikle siteyi açık tutmayın, arka planda açmayın.
Sitede işiniz bittimi çıkın ve gün boyunca her aklınıza geldiğinde siteye giriş yapmayın.
Günde en fazla 4 farklı zamanlarda giriyorum, her girişimde de 4-5 makale ile ilgili okuma, beğenme, bahşiş verme veya hiç bir şey yapmama gibi aktiviteler yapıyorum.
Bunlar uyguladığım stratejiler fakat robotu kimse tam olarak çözemiyor.
Bazen saatte 10 defa geliyor bazen 10 saat hiç gelmiyor.
En çok kazananlar bile zaman zaman 1 haftadır bot uğramıyor şeklinde içerikleri noisede paylaşıyor.

Güzel teknikler bunlar.

Peki, bu sürdürülebilir bir durum mu? Yani sponsor olduğun kişi sayısı günden güne artacak.
Sponsor olduklarımın içinden iptal edeceklerim olacak, yeni eklediklerim olacak.
Söyle düşün, günlük ortalama 5 dolar kazanıp 1 dolarını siteye geri harcadığını.
Şuan için günlük harcamam 1 doların altında, kazanç ortalamam 5 doların üzerinde.
Burada önemli olan siteyi her şekliyle kullandığını gösterip, robotun ilgisini çekmek, en iyi damper listesine bakın,
ben listede şuan 100-150 arasında gidip geliyorum, ilk 50 dekiler bile kazanıyor, bu da sürdürülebilir olduğunu gösterir.

Senin güzel kazançlarını gelirkapisinde görüp de üye olmuştum hocam bu siteye :) fakat ben beceremedim sanırım. İlk makalemden kazandığım 2.78$ beni çok heveslendirse de sonra giderek 0.93, 0.84 .....0.24, 0.15 olarak düşerek giden yazı kazançlarım beni siteden soğuttu. En sonunda randomrewarder adlı kazanç robotu da elini eteğini çekince benim yazı kazançları sıfırlandı.

Senin sporsorluk, diğer yazıları okuyup sitede vakit geçirme ve neredeyse düzenli yazı ekleme tavsiyelerinden sponsorluk hariç diğerlerine uymaya çalıştım fakat kazanç elde edemediğimi görünce tamamen bıraktım. Bazen anasayfaya bakıyorum güzel kazanç elde edenler var ama hangi türde nasıl yazılır robotun ilgisini çekiyor çözemedim :) Ya da robot gerçekten adında yer aldığı gibi random bir robot :)

Site herkese kazanç oranlarını düşürdü. Daha önce günlük 500 dolarlık bch dağıtımı yapılıyordu, piyasalardaki düşüşle birlikte kazançlar günlük belirli bir bch miktarıyla sabitlendi. Dolar bazlı kazançlar düştü, yinede ortalama 1 dolar günlük geldiği için devam ediyorum. Sponsorlar ödül dağılımını bch olarak ayarladıkları için olumsuz etkiler. Gecikme için kusura bakmayın. Bch fiyatı tekrardan 400-500 dolar aralığına gelirse yine günlük kazançlar dolar bazlı yükselebilir, diğer türlü düşüşte kalacak gibi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri