Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Reklam ve video izleyerek para kazanabilirmiyiz?

Aslında merak ettiğim güvenilir ve çok uzun sürmeden para kazandıran siteler varmı.
Bazılarına baktım ama çok çok az kazadiriyo limiti fazla aliyo harcadığınız internete değmez.
Bile tabiki o kadar uğraştan sonra para verirmi?

Evet bununla ilgili bir çok sistem , site bulunmakta ama tavsiyem bunlar yerine kendiniz bir alan da geliştirmek ve en azından freelancer olarak çalışmanızdır :)

Aslında merak ettiğim güvenilir ve çok uzun sürmeden para kazandıran siteler varmı.
Bazılarına baktım ama çok çok az kazadiriyo limiti fazla aliyo harcadığınız internete değmez.
Bu turk bisuru reklam izle para kazan görev yap para kazan gibi siteler var bunlarda kolay görevleri yok emek vererek kendinizi yorarak yapıyorsunuz onun için eğer öyle bir siteye katılmak isterseniz güvenilir olduğuna bakın para cekim yapılıyor mu diye çünkü çok emek harcayan siteler ve bütçede az veriliyor

Youtube kanalımda internetten para kazandıran videolar bulunmakta istersen bir göz atabılırsın dijital rehber yazınca direk cıkıyor zaten
internetten para kazanmak denilince video izleyerek olsun veya bircok siteler olsun bulunmakta ama bircoguda kendı sitelerine trafik cekmek için uğraşıyor sen emek harcıyorsun ama kaymağını başkaları yiyor o yuzden bilindik sitelere göz atmalısın ve asla internetten para kazandıran sitelere yatırım yapma.

Link paylaşımı hiçbir katagoride yok degılmı üstat
bunun için resimdeki kategorileri kullanabiliriz arkadaşlar

1619513416564.png

Bir çok yöntem var fakat bunların hepsi bir emek istiyor. Emek vermeden, zaman harcamadan hiç bir şekilde kolay para kazanamazsın.

Daha hızlı bir şekilde kazanır mısın ?

Evet kazanabilirsin, bir çok yöntem vardır. Bu yöntemler olsa bile yine emek vermen gerekiyor. Burada önemli olan;
  • Güvenilirliği ( Dolandırılmamak )
  • Vereceğin emeğin, kazanacağın miktara değebilmesi
  • Risk faktörleri ( Site kapanır mı ? ''ÇİFTLİK BANK'' gibi)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri