Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Reklam ve video izleyerek para kazanabilirmiyiz?

Hocam beni yanlış anlamayın ama ne zaman reklam izleyerek ödeme yapacağını iddia eden bir site gördüğümde scam çıkıyor. Ödeme yapanına rastlamadım.

Vardır illaki ama malum son dönemlerde linklere girmek erişim ile bilgilerinizi çalışıp baya sizi zora sokar haberiniz olsun . Dikkat edin bence. Her şeye atlamamak gerek. YTD

Çok uğraşman lazım ve değmez para dahi vermiyor kendini geliştirsen daha iyi

Bu tarz site sayısı çok fazla fakat yüksek miktarlarda kazanç sağlamak çok emek istiyor. Çoğu sitede yüksek miktarda para kazanmanın en kısa yolu çok fazla referans getirmek. Musluk sitelerinde referanssız şekilde yüksek miktarlar kazanmak çok büyük zaman ve uğraş gerektiriyor genelde.

Olması gerektiğinden fazla emekle çalışılan sahipleri tarafından kepçeyle götürülüp emek verenlere çay kaşığıyla hakkını veren sitelerdir. 0.00001 dolarlık reklamı izletirler. Çok boşta veya ihtiyaç olursa kullanılabilir bir sitedir benim için. Yoksa emeğinize değmez yazık olur.

Aslında merak ettiğim güvenilir ve çok uzun sürmeden para kazandıran siteler varmı.
Bazılarına baktım ama çok çok az kazadiriyo limiti fazla aliyo harcadığınız internete değmez.
Bile tabiki o kadar uğraştan sonra para verirmi?
Dostum genelde bu tarz görev yapma siteleri, kazandırıyor gibi gözükür fakat çekim limitini yüksek koyarlar bölece sen tıklama başına mesela $0.000000001 kazanırsın adam sana $10 çekim limiti koydu mu 10 yıl uğraşırsın $10 i çekeceğim diye :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri