Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Reklam ve video izleyerek para kazanabilirmiyiz?

Aslında merak ettiğim güvenilir ve çok uzun sürmeden para kazandıran siteler varmı.
Bazılarına baktım ama çok çok az kazadiriyo limiti fazla aliyo harcadığınız internete değmez.
Bile tabiki o kadar uğraştan sonra para verirmi?
Elbette var ancak çok para kazandırırlar mı bilemiyorum emek vererek kazancınızı arttırabilirisiniz iyi forumlar

Bu tarz site sayısı çok fazla fakat yüksek miktarlarda kazanç sağlamak çok emek istiyor. Çoğu sitede yüksek miktarda para kazanmanın en kısa yolu çok fazla referans getirmek. Musluk sitelerinde referanssız şekilde yüksek miktarlar kazanmak çok büyük zaman ve uğraş gerektiriyor genelde.
Oraya vereceğin emeği başka konularda kendini geliştirerek de kazanç sağlayabilir

Aslında merak ettiğim güvenilir ve çok uzun sürmeden para kazandıran siteler varmı.
Bazılarına baktım ama çok çok az kazadiriyo limiti fazla aliyo harcadığınız internete değmez.
Bile tabiki o kadar uğraştan sonra para verirmi?
Öncelikle hiçbir site veya uygulamanın size kolay ve fazla para vereceğini düşünmemek lazım zaten bir uygulama üzerinden para kazanmak ne kadar kolaysa alacağınız para o kadar az parayı kazanmak ne kadar zor olursa alacağınız para o kadar fazla olur

Ya aslında bir sürü var ve birçoğu da ödeme kanıtlı bazı kişiler biraz ince işlerle 0.00... gibi düşük kazançları daha yüksek paralara çeviriyor. Ama bu şekilde kazananların çoğu genelde yurtdışında yaşayan arkadaşlarımız oluyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri