Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple Nasıl Alınır - XRP Nasıl Alınır

Ripple Nasıl Alınır - XRP Nasıl Alınır

Merhaba arkadaşlar elimden geldiğince sizlere detaylı şekilde Ripple nasıl alınır bunu anlatmaya çalışacağım, Genelde insanların sorun yaşadığı durum XRP nasıl alınır gibi sorulara detaylı cevap bulamaması. fazla uzatmadan binance üzerinden Havale ve EFT yaparak Nasıl Ripple Alabilirim sizlerle paylaşayım.

Şimdi sizlere SatoshiTURK.Com'a özel bir adet referans linki vereceğim bu link ile üye olduğunuzda bu konu altından bizlerden direk destek alabilirsiniz.
Kayıt Linki İçin Tıklayın

Kayıt linkine tıkladığımızda karşımıza aşağıdaki resim gibi bir sayfa gelecek
E-Mail adresimizi ve şifremizi yazarak kayıt oluyoruz.

bitcoin-nasil-alinir.png

Güvenlik için sizden ufak bir doğrulama istiyor puzzle gerekli parçayı sürükleyip bırakın ve güvenlik kısmını geçin

bitcoin-nasil-alinir-2.png

Bu işlemden sonra size bir adet doğruma kodu içeren mail gelecek, kayıt olduğunuz mail adresinize giriş yaparak gelen kodu kopyalayın.

Ben mail adresime girdim ve gelen kod zaten kırmızı olarak işaretlenmiş 829905 bu kodu tekrar binance sitesine gidiyor bizden istediği alana yazıyoruz.

bitcoin-nasil-alinir-5.png

Evet arkadaşlar üyeliğimizi başarılı bir şekilde oluşturduk. Şimdi para yatırma kısmına geçiyoruz.
Sitede sağ üst köşede Cüzdan menüsü var menü üzerine gelin ve Yatır seçeneğine tıklayın
1.JPG

Hemen hemen her borsada mevcut olan Kimlik Doğrulama Sistemi bizi karşılıyor. Kimlik doğrulamadan işlem yapamıyoruz arkadaşlar, Pekte zor değil zaten.

binance kimlik doğrulama.png

Mecburi olarak ilk adımda Seviye 1 bir olan alanda Doğrula düğmesine tıklıyoruz.
Karşımıza gelen sayfada eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurma işlemini gerçekleştiriyor ve devam ediyoruz.

2.JPG

Evet doğrulama işlemimiz başarılı şimdi tekrar Cüzdan menüsünden Yatır düğmesine tıklıyoruz ve karşımıza banka bilgileri geliyor.

bitcoin-nasil-alinir-6.png

Ben örnekte ziraat bankasını seçtim Aşağıdaki hususlara çok dikkat edin.

Yatırmadan önce lütfen okuyun:​

1. Sadece kendi adınıza kayıtlı bireysel banka hesabınızdan Havale ya da EFT ile Türk Lirası gönderimi yapabilirsiniz.
2. Ziraat Bankası hesabınız ile 7/24 yatırma işlemi yapabilirsiniz.
3. Banka çalışma saatlerinde tüm bankalardan Ziraat Bankası hesabımıza yatırma işlemi yapabilirsiniz.
4. ATM veya kredi kartı ile yapılan transferler gönderici bilgilerini teyit etmek mümkün olmadığı için kabul edilmeyecektir.
5. Türk Lirası yatırma minimum limiti olmayıp, limitleriniz dahilinde TRY yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

bitcoin-nasil-alinir-7.png

Bankanızda Binance sitesine para gönderdiğinizde aşağıdaki gibi bakiyenizi TRY kısmında göreceksiniz.

bitcoin-nasil-alinir-8.png

Evet arkadaşlar TL bakiyemiz hesabımızda artık Ripple almak için tek yapmamız gereken Alım & Satım sayfasına gitmek....

Menüden Borsa düğmesine tıklıyoruz.

9.JPG

Alım satım ekranı geldi burada dikkat etmemiz gereken husus XRP/TRY paritesini seçmemiz gerektiğidir, ( Kırmızı çizgi ile işareti alana tıklıyoruz. )
Resimdeki gibi devam ediyoruz.

xrp.JPG

Deneme amaçlı alım emri verdim :) bu konularla alakalı sorun yaşarsanız lütfen bilgi verin.

xrpbuy.JPG

Anlatılan işlemler birebir yaptıgınız zaman ripple alabiliyorsunuz faydalı bir içerik.

Sisteme yeni katıldım. Bu tür bilgilendirici paylaşımlar sayesinde yavaş yavaş bilgi sahibi olacağım. Teşekkürler

Ripple nasıl alınır? Konusunu görmüşken, bu coin ile ilk tanışmam aklıma geldi, şimdi ise bir şey merak ettim. Yanlış hatırlamıyorsam bu coinin bir dava durumu vardı. Geçen twitter'da birisinin fena xrp topladığına denk gelmiştim. Bir duyum falan mı var acaba? Bu coinin dava durumu hakkında sıcak takibi olan var mı? Varsa bizi bilgilendirebilir mi?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri