Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

oyun arayüzü.PNG

Referans kodum : https://rollercoin.com/?r=kubmr68a ile üye olabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar Size RollerCoin nin sisteminden bahsetmek istiyorum. Bu bir web sitesi aracılığı ile çalışan bir coin sitesidir.

Sistem iki şekilde para kazandırmayı hedeflemiş ve o şekilde size para kazandırıyor.

1 - Usdt ile para yatırmak kaydı ile sistemden ekran kartı alıyorsunuz ve sistem belli bir çıkarma oranı ile size bunları geri ödüyor istediğiniz satış platformuna parayı geri çekebiliyorsunuz trc20 üzerinden.

2- Para yatırmadan çocukluğumuzun oyunları diye hatırladığımız, basit oyunlarla sistemde zaman geçirerek bu oyunları oynuyorsunuz, Sistem size oyun parası verebiliyor yada direk istediğiniz coin çıkarıp aktarım sağlayabiliyorsunuz.

Web sitesi üzerinden mi nasıl kazanacağız ?

Sistem Ekran kartları ile web sitesi üzerinden coin çıkarma yöntemi ile kurulmuştur.

Siteyi nasıl açabilir bilgisayar şart mı ?

Site google chrome dan bilgisayar, tablet, telefon istediğiniz bir cihaz ile bağlanabilirsiniz.

Sistemde oyunlardan arada size ekran kartı bile çıkabiliyor, bazen eventler (etkinlik) olabiliyor buradan da güç kazanma veya ekran kartı çıkarma gibi etkinlikler de yapılıyor yada kazandığınız RLT ler le kutuda açarak ekran kartı çıkarabiliyorsunuz, aslında biraz işin içine girince daha iyi anlayacaksınız.

İleri etkinlik : Marketplace daha açılmadı proje kapsamında devam ediyor.

Amacım sizin de benim gibi bir yan gelir elde etmeniz, ileri vadede bir yatırım amacı bile olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
lütfen forum kurallarına riayet edelim.
bu kategorilerde ref linki paylaşamazsınız.
roller coin defalarca paylaşıldı bilginiz olsun. ben bu konuyu gerekli yere taşıyorum.

Çok uzun süredir yapıyor yeni gelen özelliklerin bir kısmı ücretsiz fakat neye göre gelir artıyor çözemedim

Bu Rollercoin oyununu 17 ay oynayıp daha yeni çekim yapanları görünce oyundan biraz soğudum. Bir youter da yüklü miktar yükleme yapıp oyundan kazandıklarını paylaşıyordu. Yani emeğinin karşılığını alamamış. Gerçek btc madenciliği simalatör oyunu bu sadece yani sadece bir oyun. Oyun olduğu için ben buraya yatırım yapmayı şimdilik düşünmüyorum..

sadece oyuna ( oyun diyorum çünkü gerçekten bir oyun ) para yatırıp oyun içi item (miner ) alıp para kazanabilirsiniz. ( para yatırsanız dahi amorti süresi çok uzun)
onun haricinde 1 dolar kazanmak için bile aylarca oynamanız gerekiyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri