Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Rucaptcha.com - Captcha Cöz Ruble Kazan

bahsettiğiniz recaptcha sıkıntısı o tüm recaptcha larda oluyor malesef..
arada bir ip değiştirerek aşabilirsiniz, mobil veride fazla sıkıntı olmuyor her 40-50 captcha yapışta bottan çıkarak mobil veriyi kapatıp acabilirsiniz..

20201102_190107.jpg

bende bos zamanlarda yaptim 2 3 gunluk cekim

ödeme yöntemleri ve min. ödeme limitleri:

WebMoney, Payeer 15 ruble Yandex.Money, QIWI 16 ruble BitCoin, PerfectMoney, AdvCash 30 ruble

ödemeler hafta içi genellikle 5-10 dakika içinde hafta sonları 2 iş günü içerisinde..(çekimlerin hafta içi yapılması önerilir)

bu bilgiyi konu içerisine eklemem gerekirdi fakat atlamışım, konuyu düzenleyide bulamadım :)

siteyi kullanacak arkadaslar pc versiyonda ayarlardan recaptcha ve imageyi kapatmaları önerilir.
recaptcha aşırı zaman alıp sıkıyor image yide yanlış girdiğinizde banlanma riskiniz oluyor.
hecaptchayı da captcha yoğunluğuna göre açıp kapatıyorum.
112233321123.png

site kısaca captcha cözerek ruble kazandıran bir sisteme sahip, site yıllardır ödemelerini eksiksiz yapıyor..

captchaları siteden yapmayın, sitenin izin verdiği RuCaptchabotları pc yada telefonunuza kurarak kullanın..

botların pc ve android telefonlar için olanları mevut, ios henüz yok..

RuCaptchabot ların kurulumu:
Ekli dosyayı görüntüle 572
bu bölümdende pc yada android olanını secebiliyorsunuz, ben her ikisinide kullanıyorum..pc versiyonda aynı anda 2 captcha birden yapabiliyorsunuz, ikinci captcha her zaman gelmeyebiliyor..
Ekli dosyayı görüntüle 573
daha sonra bota giriş yaparak sitedeki Client KEY (müşteri anahtarınızı) ekleyip captcha ları yapmaya başlayabilirsiniz..

ödeme yeri ve limitleri: WebMoney, Payeer 15 ruble Yandex.Money, QIWI 16 ruble BitCoin, PerfectMoney, AdvCash 30 ruble

ödemeler genellikle aynı gün içerisinde gelmektedir hafta sonları hariç, bazı durumlarda yoğunluk dolayı 2-3 gün sürmektedir..

uyarı: Client KEY (müşteri anahtarı) kimseyle paylaşmayın..

alınan örnek ödeme
Ekli dosyayı görüntüle 574

refli üyelik için lütfen tıklayınız:
Hocam bu sistem ile günde ortalama

kaç saat içinde kaç ₱ Kazanabiliriz

Selamlar arkadaşlar diğer bir sayfaya yazdım ama daha cevap alamadığım için buraya da yazmak istedim.Başlamak için küçük bir sınav yapıyor.Bu kısmı geçemedim. Ben time is an illusion yazıyorum yanlış diyor.Cevap nedir acaba

1622289850148.png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri