Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sadece Oyun Oynayarak Para Kazanabilir misiniz ?

mustilordx0

Kıdemli Çavuş
Sizce sadece oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü?

Youtube'da (Para kazandıran oyunlar) adlı birçok video görüyorum ve kendi kendime, ''bu oyun yapımcıları neden oyunu oynayanlara para ödesinki'' diyorum. Çünkü oyun oynayarak onlara bir gelir elde etmiyoruz.

Şimdi mantıklı konuşalım. Siz bir oyun yapımcısısınız ve oyunu oynayan kullanıcılara para ödemesi yapmak istiyorsunuz.

İlk olarak bu oyundan bir gelir elde etmeniz gerekmektedir. (Reklam vs.) Ondan sonra oyunuculara belli bir miktarını vererbilirsiniz.

Yani siz bir oyuncuysanız, Youtube'da, orda burda para kazandırabileceğini iddia eden bir oyunun reklamını görürseniz, oyunu sorgulamanız gerekmektedir.

Geçenlerde para kazandırdığını iddia eden bir oyuna denk gelmiştim, adı Money Whale'dı.

Oyun şu şekilde gelişiyor, Size saniye başına oyun parası veriliyor. Sizde bu oyun parası ile marketten hayvan satın alıyorsunuz. Ayrıca reklam izleyerek dahada fazla oyun parası kazanabilirsiniz. Birçok hayvan mevcuttur. 2 Aynı hayvanı birleştirirseniz bir üst seviye hayvana ulaşıyorsunuz. En üst seviyedeki hayvan Balinadır. 2 balinayı birleştirdiğiniz zaman rastgele renkli bir balina elde etmiş oluyorsunuz. 5 farklı renki balina oluşturabilirsiniz. 5 farklı balinayı oluşturduğunuzda size en üst seviyedeki balinayı veriyor.
Bu balinada oyunun toplam gelirinin bir kısmını sizlere veriyor.

Evet oyunun nasıl oynandığını öğrendiniz. Şimdi sorgulayalım, bu oyuna ne katkıda bulundukta bu oyun bizlere ödeme yapıyor?

Her 5 seviyede size süreli bir balina veriyor. 5 ila 15 dakika arasında. (Tam olarak hatırlamıyorum daha farklı aralıklı zamanda olabilir.) Bu balinanın süresi bitmeden reklam izlerseniz, izlediğiniz reklam başına oyun yapımcısı para kazanıyor ve bunun bir kısmını bakiyenize yönlendiriyor.

İşte bu sayede oyun yapımcıları para kazanıyor. Yani sırf siz oyun oynadığınız için size bir para ödemesi yapmıyor.

Kendinizi bir cafenin sahibi olarak düşünün, çalışanlarınız hiç bir iş yapmıyor, cafeye hiçbir katkısı yok ve sizden para istiyor. Siz ona para ödemesi yapar mısınız? Tabiikide Hayır.

Bu makalede bir oyundan para kazanabilir miyiz kazanamaz mıyız ? onu tartıştık. Umarım Faydası Olmuştur :)

Yani aslında telefondan para kazanma konusu tartışmaya açık bir konu olduğunu düşünüyorum bir oyun sayesinde yaklaşık 10₺ falan kazandığımı hatırlıyorum aslında para kazanmanın nedenleri vardır kimse size yok yere para vermez mesela money whale uygulaması aslında oyun oynıyarak para kazanmadan ziyade reklam izleyerek para kazanma gibi duruyor çünkü reklamı izlediğiniz sürece birkaç cent kazanırsınız ve çekim yaprsınız yani aslında oyun oynıyarak para kazanma diye birşey yoktur REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANMAK VARDIR
okuduysanız teşekkür ederim

Money whale son zamnalrda ödeme yapmıyordu ve üst üste yerleştirmek çok zor oluyordu bazen koyuyorsun tekrar bozuluyor eski haline dönüyor vs .

Çok aşırı iyi oynadığın zaman E-Spor gibi yerlerden gerçekten yüksek mevlalar kazanabilirsin
Ama bu tıpkı futbolcu olmak gibi

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri