Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şampiyonlar Ligi 2020-2021

yecele

Tuğgeneral
1618426947349.png

Merhaba arkadaşlar, takip edenlerimiz illaki vardır diye düşünüyorum. Bu post altında şampiyonlar ligindeki maçları yorumlayabilir ve favori adayımızı söyleyebiliriz. Bugün son 2 yarı finalist belli olacak. Final maçı İstanbul'da oynanacak. Bakalım finale kimler çıkacak?
Dortmund - Manchester City (1-2)
Liverpool - Real Madrid (1-3)
Parantez içindeki ilk maç skorları. Ben Liverpool maçına bakacağım eğer güzel bir izlenim almazsam Dortmund maçına dönmeyi planlıyorum.

Dortmund astı bile bir tane. Liverpool ilk 10 dakika hızlı başladı hatta 2 fırsat harcadı bir de kalesinde pozisyon gördü ama 11-20.dakikalar arası Real Madrid oyunu biraz soğuttu. İlk yarı bitmeden atabilirse şansı daha fazla olur, şu durumda Real maçı elinde tutuyor.

İlk 10 dakikadan sonra çok bi etki gösteremedi ilk yarı belli bir süreden sonra da kapadım yayını. Yarı finale yükselenler Real Madrid ve Manchester City.
Yarı Final eşleşmeleri:
PSG-Manchester City
Real Madrid-Chelsea

Real sever buraları, ilk maçta gene sağlam bir oyun ortaya sererse seriyi alıp İstanbul yolculuğuna başlar diye düşünüyorum. PSG-City maçı da çok muamma. PSG işin içindeyse ilk maç 5 fark atsa da yese de net konuşamıyoruz rakip de Barça, Bayern ve City olduğu sürece. Skora katkısı fazlasıyla olan takımlar bunlar. Seyir zevki fazla olsun da izlediğimize değsin en azından.

Manchester City, Pep yönetiminde ilk kez yarı final yaptı. Real de bugün kupayı istiyorum der gibi oynadı. Fede Valverde sağlamken müthiş etmen cidden. Vamos Real diyerek izleyelim gerisini.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri