Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Kazan SatoshiTURK Bitcoin Kazanç Etkinliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şahsi görüşümü yazmak istiyorum öncelikle buradan admşn ve yönetici arkadaşlara selam olsun. Bunca zamandır internetten nasıl ek gelir elde edilir gibi konular araştıran biri olarak burayı çok sevdim bitcoin veya altcoinlerden pek anlamam ama bu sitede para kazanmak çok basit ve eğlenceli arkadaş ortamı olsun veya ilgi alaka herşey mükemmel bilgilerin ile para kazanmanım tek adresidir diyebilirim. Şimdiden tüm ekip arkadaşlara kolay gelsin diliyorum

Arkadaşlar merhaba, SatoshiTURK Kripto Para Forumu olarak elimizden geldiğince sizlerde samimi bir şekilde destek olmaya çalışıyoruz.
Şimdi biz sizlerden destek bekliyoruz.

Hem kazanç şekli olması adına hemde SatoshiTURK Kripto Para Sohbet Forumuna katkıda bulunmak adına yeni bir etkinlik düzenliyoruz.
Etkinliğimizin şartları kimseyi zorlayacak düzeyde değil ve tamamen isteğe bağlı bir etkinliktir.

SatoshiTURK.Com'da edindiğiniz tecrübe veya hakkındaki fikirlerinizi bizlerle paylaşmanız.
Sosyal mecralarda bizleri samimi bir şekilde ve tarafsız olarak değerlendirmeniz artı veya eksilerimizi belirtmeniz şartlardan bir tanesi.

Aşağıda vereceğimiz linklere yorumlarınızı yapın özel mesaj yolu ile direk bana resim atmanız yeterli.

Google Maps Yorum 200 Satoshi sağda çıkan bitcoin işletmesine yorum yapmanız yeterli.
Google İşletme Yorum Linki

TrustPilot Değerlendirme 500 Satoshi
TrustPilot Değerlendirme Linki

Instagram Takip 100 Satoshi
Instagram Linki

Twitter Takip 100 Satoshi
Twitter Linki

Twitter Retweet 50 Satoshi
Twit Linki

Telegram Grubu Katılım 100 Satoshi
Telegram Linki

Google Haberler Takip 1000 Satoshi
Google Haberler Linki

Youtube Kanal Aboneliği 50 Satoshi
Youtube Kanal Linki

Varsa web sitenizde sohbet linkimizi paylaşmak 5000 Satoshi en az 1 ay kalması şartıyla
Sohbet Link Kodu

Not: Kazanılan Bitcoin SatoshiTURK.Com Cüzdanınıza Eklenecektir.
Sitemizde minimum bitcoin çekim işlemi 50K Satoshidir.
çok başarılı bir uygulama tebrik ederim.

Ben şahsi görüşümü yazmak istiyorum öncelikle buradan admşn ve yönetici arkadaşlara selam olsun. Bunca zamandır internetten nasıl ek gelir elde edilir gibi konular araştıran biri olarak burayı çok sevdim bitcoin veya altcoinlerden pek anlamam ama bu sitede para kazanmak çok basit ve eğlenceli arkadaş ortamı olsun veya ilgi alaka herşey mükemmel bilgilerin ile para kazanmanım tek adresidir diyebilirim. Şimdiden tüm ekip arkadaşlara kolay gelsin diliyorum
Ayn bu sitede para çok kolay ve güzel şekilde kazaniliyo

Arkadaşlar merhaba, SatoshiTURK Kripto Para Forumu olarak elimizden geldiğince sizlerde samimi bir şekilde destek olmaya çalışıyoruz.
Şimdi biz sizlerden destek bekliyoruz.

Hem kazanç şekli olması adına hemde SatoshiTURK Kripto Para Sohbet Forumuna katkıda bulunmak adına yeni bir etkinlik düzenliyoruz.
Etkinliğimizin şartları kimseyi zorlayacak düzeyde değil ve tamamen isteğe bağlı bir etkinliktir.

SatoshiTURK.Com'da edindiğiniz tecrübe veya hakkındaki fikirlerinizi bizlerle paylaşmanız.
Sosyal mecralarda bizleri samimi bir şekilde ve tarafsız olarak değerlendirmeniz artı veya eksilerimizi belirtmeniz şartlardan bir tanesi.

Aşağıda vereceğimiz linklere yorumlarınızı yapın özel mesaj yolu ile direk bana resim atmanız yeterli.

Google Maps Yorum 200 Satoshi sağda çıkan bitcoin işletmesine yorum yapmanız yeterli.
Google İşletme Yorum Linki

TrustPilot Değerlendirme 500 Satoshi
TrustPilot Değerlendirme Linki

Instagram Takip 100 Satoshi
Instagram Linki

Twitter Takip 100 Satoshi
Twitter Linki

Twitter Retweet 50 Satoshi
Twit Linki

Telegram Grubu Katılım 100 Satoshi
Telegram Linki

Google Haberler Takip 1000 Satoshi
Google Haberler Linki

Youtube Kanal Aboneliği 50 Satoshi
Youtube Kanal Linki

Varsa web sitenizde sohbet linkimizi paylaşmak 5000 Satoshi en az 1 ay kalması şartıyla
Sohbet Link Kodu

Not: Kazanılan Bitcoin SatoshiTURK.Com Cüzdanınıza Eklenecektir.
Sitemizde minimum bitcoin çekim işlemi 50K Satoshidir.
Screenshot_20220417-022342.png

Konu günceldir.

Henüz üye olmamış misafir kullanıcılarımız için -naçizane- ufak bir açıklama yapmak istiyorum.

SatoshiTürk forumuna üye olup, özgün içerikler üreterek, siz de Bitcoin kazanabilirsiniz.

Kripto, blok zincir, web3, metaverse, teknoloji ve bilişim konularına gönül vermiş; öğrenmek ya da öğretmek isteyen tüm ciddi kullanıcılara sonuna kadar destek verilmektedir.

Ez cümle; haydi, vakit kaybetmeden sen de aramıza katıl ve kazanmaya başla. (y)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri