Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

satoshiturk.com Forumu Hakkında Düşünceleriniz Neden Buradasınız ?

kwon

Üstçavuş
Selamlar değerli satoshiturk üyeleri dün birden aklıma geldi siz kullanıcıların buradaki amacı nedir yani neden buradasınız forumun geleceği hakkında düşünceleriniz nelerdir tartışma konusu olsun diye sormuyorum bunları fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ettiğim için soruyorum ilk olarak ben cevap veriyim soruma.

Yaklaşık 3-4 gün civarı bir abi tavsiyesi ile katıldım aranıza buradaki amacım forumun daha yeni olduğunu gördüm yaklaşık ilk 50 kullanıcı arasında yerimi aldım bunun bana faydası az kullanıcı olduğundan forumdaki gelişmem daha kolay olacaktır başka bir forum sitesinde olmuş olsam herkes yerini almış tanınmış güven sağlamış ben yeni olduğum için aralarında kaynayıp gidecektim ilk düşüncem bu.

İkinci olarak kodlama dersleri görüyorum gördüğüm dersleri bu forumda arşiv haline getirebilirim yani bir nevi kendi ajandam gibi kullanabilirim forumu hem bana faydası oluyor hemde öğrenmek isteyenler için hazır bir arşiv oluşturmuş olacağım.Başka bir sebebi ise satoshi kazanmak bunu inkar edemem diğer forumlarda böyle bir özellik şuan mevcut değil programlama işlerini yapmak zorundayım ve yaptıklarımın karşılığını forumdan satoshi olarak alıyorum.

Forum hakkında düşüncem ise ilerleyen zamanlarda adı sayılır forumlar arasında yerini alacaktır gün geçtikçe yeni özellikler geliyor güncellemeler yapılıyor yeni yeni oturmaya başlıyor biz erken geldiğimiz için şanslı sayılırız.

Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar sizde 5 dakikanızı ayırıp düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim tekrar dediğim gibi tartışma konusu olsun diye açmadım konuyu düşüncelerinizi merak ediyorum.

Herkese iyi forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri