Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sessiz İstila

Bazı düşünür ve stratejistler bir süredir Türkiye'de Mayıs gibi bir karışıklık çıkartılacağına dair yorumlarda bulunuyorlardı. Fitilin nereden ateşleneceği belli oldu. Önümüzdeki günlerde Suriyelilerle ilgili bir olay yaşanabilir. Yavaş yavaş ısıtılıyor mesele ki zaten tamamen soğumamıştı.

Onlardan bize ya da bizden onlara yapılacak kişisel bir saldırı ile başlayacak olaylar muhtemelen. Masum insanların canının yanmamasını umarım.

Bazı düşünür ve stratejistler bir süredir Türkiye'de Mayıs gibi bir karışıklık çıkartılacağına dair yorumlarda bulunuyorlardı. Fitilin nereden ateşleneceği belli oldu. Önümüzdeki günlerde Suriyelilerle ilgili bir olay yaşanabilir. Yavaş yavaş ısıtılıyor mesele ki zaten tamamen soğumamıştı.

Onlardan bize ya da bizden onlara yapılacak kişisel bir saldırı ile başlayacak olaylar muhtemelen. Masum insanların canının yanmamasını umarım.
Böyle bir olay beklemiyor değilim.

Malesef.. Ortada çok fazla yalan paylaşım ve provakasyon var. Bu konu ile ilgili bugün İçişleri Bakanı canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu.

Malesef.. Ortada çok fazla yalan paylaşım ve provakasyon var. Bu konu ile ilgili bugün İçişleri Bakanı canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu.

bu adamın ne kendisinin nede sözlerinin gözümde zerre değeri yok.
level düşürdüle Türk siyasetinde.

bu adamın ne kendisinin nede sözlerinin gözümde zerre değeri yok.
level düşürdüle Türk siyasetinde.
Bu noktada aynen katılıyorum hocam. Siyasî söylemler, sokak raconuna döndü iyice. Koca koca adamlar dizi senaryosu okuyormuşçasına konuşuyor. Prompterlarındaki yazıyı Osman Sınav hazırlıyor galiba. :)

Ahalîye örnek olması gereken kişiler, bu mafyatik tavırlarla köstek oluyorlar. Seviye fazlasıyla düştü.

Çok yazık.

bunun bana göre bir tek çözümü var oda hükümet değişikliği, çok hızlı bir şekilde hepsini kendi ülkesine göndermek inanın işsizlik oranlarında büyük bir yenilenme olacaktır. herkes çok rahat bir şekilde iş bulabilecektir. Ben Kafatasçı bir insan değilim ama banane kardeşim ben öncelikli olarak kendi insanımı düşünürüm, Suriyeli si , Afganı, Türkmeni Özbeği ne lan burası orta doğu b.k çukuruna çevirdiler. Hayır daha kötüsü ne olabilir diye düşünürken her dakika daha kötüsü çıkıyor ortaya. Bir an önce çoğunun sınır dışı edilmesi gerekiyor. İnsanlar ölmesin diye diye kendi hayatımız berbat bir hal almaya başladı açsınlar sınırları çıksınlar Avrupa ya güzel bir video olmuş artık patlama noktasındayız çıksın böyle tepkiler.

Türkiye son yılın dünya çapında en büyük yardımını yapan ülkesi oldu. 70 milyar dolar. Buna ne diyorsunuz?

@SatoshiTURK @Vonzarovich @ŞUMAHER @Theleoncoin
Madalya mı taktılar?
Yardım prestij için gerekli ama kendi insanın yardıma muhtaç halde. Mantıksız ve kontrolsüz bir süreç yönetimi bence.
Senin ülkenin yasalarına tabi olması gereken insanlara hiçbirşey yapamıyorsun.
Ben şahsen savaştan kaçıp başka bir ülkeye mülteci olarak gitsem o ülkenin insanlarına bana baktıkları için saygı duyarım.
Bir ara bir yazı vardı siyahi kökenli ülkemizde yaşayanlara ilgili. Hani şu saat, cüzdan, kemer satan. Kime sataşmışlar bu güne kadar. Kimse rahatsız değil onlardan. Onlar gibi olamıyorlar. Bizimkilerin de pyı var tabi. O süreçte gelenlere neler oldu Allah bilir. Kötü yola düşen vs. Duyuyordum 50 liraya bilmem ne yapıyor diye. Sigortasız kayıtsız kuyuysuz çalıştıran işverende de sorun. Ucuz işçi diye alıyor ama bu ülkede asgari yani endüşğk ücret var. Daha aşağısına çalıştıramazsın. Tek suçlu onlar değil ama huyları bizim insanımıza ters. Avrupa ukraynalıyı alırken suriyeliyi niye almamakta diretti. Kapıları açtık kurşunladılar resmen. Sadece ülkemizdeki miktar avrupayı ki kaç ülkeden bahsediyorum, hem ekonomik hem kültürel, hem asayiş olarak sarsacaktı çünkü. 1 ülke ve Avrupa. Yükü çeken yine biz sade vatandaş.

Türkiye son yılın dünya çapında en büyük yardımını yapan ülkesi oldu. 70 milyar dolar. Buna ne diyorsunuz?

@SatoshiTURK @Vonzarovich @ŞUMAHER @Theleoncoin
Hocam bu yardımlar bizim (milletimiz) için şeref madalyasıdır. Başkasının gümüş, altın, zümrüt, yakut madalyasına hiç hevesimiz olmadı. Hatta tebrik etmelerini dahi beklemedik.. Ülkemiz mazlumlar için sahada. İman edenler Allah(cc) için bu yardımları yaptı/yapıyor. Her türden, inançtan, aidiyetten vatandaşlarımızın katkısıyla bu yardımlar daha büyüyecektir.

Lâkin bununla birlikte göç ve göçmenlik hususunda devlet, yaptıklarını yeterince anlatmıyor/anlatamıyor. Çok fazla detaya giremeyeceğim ama bir dönem ilgili bazı kurumlarda bulunmuş birisi olarak, mülteceilerle ilgili o kadar çok dedikodu, yalan, iftira dolanıyor ki ortalıkta, bazen şaşkınlıkla seyrediyorum sadece.

Kişi başı maaş almalarından tutun, kira yardımına, erzak paketlerinden, sağlık hizmetlerine kadar o kadar çok şaşırtıcı yalanlar var ki, bunları icat edenlerin hain, vatandaşın ise bu konuda suçsuz olduğunu düşünüyorum. Çünkü vatandaş doğruyu kaynağından öğrenmeli. Devlet doğruları vatandaşına bizzat izâh etmeli. Aksi takdirde provakasyoncular hiç durmadılar, durmayacaklar.

Altmış, yetmiş, seksen, doksan darbelerini gördük. İç karışıklıklar gördük. Sivas, Maraş, Çorum, vb şehrlerimizdeki kışkırtmaları ve devamında süre gelen toplumsal olayları gördük. Bu bölücü ve kışkırtıcı mihraklara boş alan bırakılmamalı.

Biz büyük bir ülkeyiz. Ve bunun da bedelini ödedik/ödüyoruz. O yüzden -naçizane- sakinliği ve sükuneti tavsiyye ediyorum herkese. (y)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri