Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SHD Telegram kazanç sistemi

heraclees

Kıdemli Çavuş
Merhaba, forum içerisinde konusunu göremedim, Oyüzden ben açayım dedim eğer daha önce paylaşıldıysa kusuruma bakmayın.

SHD, Eski adı ile pumpcoin sistemi telegramda yaklaşık 1 yıldır aktif olan ve ödemelerini sorunsuzca yapan bir sistemdir.
Sistemde yatırımınıza 80 gün boyunca günlük yüzde 1.45 kazanç veriyor.

Sistem sahipleri türkler ve rahatlıkla iletişim kurabiliyorsunuz sorun yaşamazsınız.
Sistem Sahipleri yatırımlarımız ile trade işlemi yaptığı için bizler sorunsuzca 1 yıldır ödemelerimizi alıyoruz.

Sisteme çok yüksek (4 -5 bitcoin civarı) yatırım yapan kullanıcılar bile bulunmakta ve hepsi çoktan ana paralarını çıkarttı.

Sistemde minimum yatırım limitleri düşük,herkes rahatlıkla yatırım yapabilecek şekilde düşük tutulmuş.
Aktif telegram sohbet gruplarıda bulunmakta orada her türlü konuda bilgi alabiliyorsunuz.

Sistemde isteyenler için birlik sistemi kuruldu, birliklerinizin toplam yatırımı üzerinden birlik üyelerine haftalık bonus kazanç veriliyor ve bu sayede kazancımız artıyor.

Dilerseniz şimdi sistemin minimum yatırım ve çekim limitlerinden bahsedeyim;

Bitcoin: Min yatırım 0.005 BTC- Min Çekim 0.001 BTC
Etherium: Min yatırım 0.1 ETH- Min Çekim 0.025 ETH
Litecoin:Min yatırım 0.25 LTC- Min Çekim 0.1 LTC
Dogecoin:Min yatırım 250 DOGE- Min Çekim 100 DOGE
Tron:Min yatırım 20 TRX- Min Çekim 10 TRX
RDD:Min yatırım 5000 RDD- Min Çekim 1000 RDD
DGB:Min yatırım 100 DGB- Min Çekim 50 DGB

Gördüğünüz gibi Özellikle DOGE ve TRON da minimum yatırım limitleri oldukça düşük ve herkesin yatırım yapabileceği şekilde.

Sistem ile alakalı yaşadığınız sorunlar ve sorularınızda bana yazabilirsiniz, Herkese bol kazançlar diliyorum.

Sistem telegram linki : https://t.me/Shdtrading_bot?start=4o7vkx7777

Son olarak aldığım bazı ödeme kanıtlarınıda göstermek istiyorum..
1Ekran Alıntısı.JPG

Ekran Alıntısı.JPG

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28