Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SHIB Balinaları Yine İş Başında

whale-4120597_640.png

Yayınlanan Son Veriler SHIB Balinalarının Yüklü Alım Yaptığı Yönünde

Bir blockchain istatislik platformu olan WhaleStats’in Twitter’da yayınladığı son veriler, bir balinanın oldukça yüklü miktarda SHIB token satın aldığını ortaya koydu.

Yayınlanan veriler, tek bir defada transfer edilen SHIB’in 1 milyon dolar değerinde 47.954.038.442 adet olduğunu gösteriyor.

Yine Şubat ayı içinde bazı Ethereum balinaları tarafından 50 milyar adede yakın SHIB token satın alındığı belirlenmiş.

Öyle görünüyor ki, balinalar bu büyük düşüşten faydalanarak portföylerindeki SHIB miktarını mümkün olduğunca artırmaya özen gösteriyor.

Ayrıca, Shibburn Twitter hesabından da, 24 saatlik süre zarfında 56 milyondan fazla SHIB tokenin süresiz kilitli kalacağı bir cüzdana gönderilerek yakıldığı duyuruldu.

Bundan yaklaşık bir ay kadar önce bu sitede @Teknik Analiz ile SHIB'in 1 TL olup olmayacağını konuşmuştuk. Hocam, SHIB 1 TL olur mu bilmem ama bu durum daha çok bu alımları yapan balinalara yarayacak gibi. SHIB 1 TL olursa 49 milyar TL edecek adamın sadece bugün aldığı SHIB tokenler. Ne diyorsun bu duruma? :D

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tether değil de, TL ile spottan aldığım coinlerden birisidir Shiba. Tether'deki oynaklıktan da faydalanmış oluyorum bu sayede.

Sermayem düşük olmasa, Shib sayesinde paraya para demeyeceğim de.. Hayat işte. :)

YTD.

Biraz zaman alacak tabii; fakat gelişmekte olan ülkelerin parası karşısında hemen tüm token veya coinler değer kazanmıştır. SHIB de aynı yolda ilerlemekte. Ben sadece izliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ethereum balinalarının birçoğu sürekli SHIB'e yükleniyor. Benim anladığım kadarıyla dolaşımdaki SHIB'lerin %70- %80'i balinaların cüzdanında. %51 saldırısı tarzı bir şey yapsalar yüz binlerce insanı mahvedebilecek güçteler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri