Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba 1 Dolar Olur mu

Dolaşan arz, toplam arz ve tamamen seyreltilmiş piyasa değerlerini yanyana getirip bakınca bana 1 dolar olacakmış gibi gelmiyor. Böyle bir durumda bitcoin’in de 200.000 dolar’ı geçmesi lazım. Bunları baz alınca sanırım 7-8 yıl sonra bir ihtimal derim ben.

Dogecoin 'de olmaz dedikten sonra ben bunda bir şey diyemiyorum, ne dersiniz arkadaşlar Shiba 1 Dolar Olur mu yorumları alalım sizlere zahmet

Shiba Inu Meme GIF

Ben her şey olabilir diyorum ve arkasından ekliyorum YTD

konumuzdaki en mantıklı cevap
Çok zor 1 dolar olmaz bence

Shibarium'un son çeyrekte çıkacağı söylentileri var. Benim düşüncem Shibarium çıkışı ile birlikte yeniden ATH değerine ulaşacak ve daha üzerini göremeyeceği yönünde.

Her ne kadar amaçları ve planları olsa da işin finalinde meme olarak çıkmış ve öyle bir izlenim bırakmış bir token. Çok fazla yükseliş sergileyebileceğini düşünmüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri