Neler yeni

Sıcak Gelişme: Binance, 2 Yeni Altcoin’i Listeliyor! Fiyatlar Yükselişe Başladı

probit borsası
  • Transaction Fee: Kripto para transferlerinde işlemlerin güvenilir bir şekilde karşı tarafa aktarılmasını sağlayan madenciye ödenen işlem ücretine verilen isimdir.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
219
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
binance-coinmarketcap-i-resmen-acikladi.jpg

Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bugün yayınladığı duyuruda iki yeni altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Artık Binance kullanıcıları, “Binance Innovation Zone” üzerinden CAKE ve SPARTA kripto paralarının ticaretini yapabilecekler.

Binance, iki yeni altcoin’i listeleyeceğini açıkladı
Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bugün önemli bir duyuruda bulundu ve 2 yeni altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Borsa bu altcoin’leri, piyasa değeri düşük ve piyasaya yeni giriş yapmış kripto para birimlerini listelemek için kullandığı platformu olan “Innovation Zone”ye ekleyecek. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:


BİNANCE, INNOVATİON ZONE’DE PANCAKESWAP (CAKE) VE SPARTAN PROTOCOL’ÜNÜ (SPARTA) LİSTELEYECEK VE 29.09.2020 TSİ 11.00’DEN İTİBAREN CAKE/BNB, CAKE/BUSD VE SPARTA/BNB ALIM SATIM ÇİFTLERİ İÇİN TİCARETE BAŞLAYACAĞIZ. KULLANICILAR ARTIK TİCARETE HAZIRLIK OLARAK BORSAYA CAKE VE SPARTA YATIRMAYA BAŞLAYABİLİRLER. HATIRLATMA: İNOVASYON ZONE, KULLANICILARIN DAHA YÜKSEK OYNAKLIĞA SAHİP VE DİĞER TOKENLERDEN DAHA YÜKSEK RİSK TEŞKİL ETMESİ MUHTEMEL YENİ, YENİLİKÇİ TOKENLERİ ALIP SATABİLECEKLERİ ÖZEL BİR TİCARET PLATFORMUDUR. INNOVATİON ZONE’DA İŞLEM YAPMADAN ÖNCE, TÜM KULLANICILARIN BİNANCE KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUMALARI VE İLK SORUMLULUK REDDİ’NİN BİR PARÇASI OLARAK BİR ANKET DOLDURMALARI İÇİN INNOVATİON ZONE TİCARET SAYFASININ WEB SÜRÜMÜNÜ ZİYARET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. LÜTFEN İNOVASYON ZONE’DEKİ TİCARET ÇİFTLERİNDE HERHANGİ BİR TİCARET KISITLAMASI OLMAYACAĞINI UNUTMAYIN.
Binance-P2P-1.jpg

Binance: CAKE ve SPARTA, yüksek risk oluşturan nispeten yeni altcoin’ler!
Binance açıklamalarının devamında CAKE ve SPARTA isimli altcoin’lerin yüksek risk oluşturan nispeten yeni kripto paralar olduğu konusunda yatırımcıları uyarıyor. Listeleme haberinin etkisiyle kripto paraların fiyatı yükselişe başladı. Binance konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:


CAKE VE SPARTA, NORMAL RİSKTEN DAHA YÜKSEK RİSK OLUŞTURAN NİSPETEN YENİ TOKENLERDİR VE BU NEDENLE MUHTEMELEN YÜKSEK FİYAT OYNAKLIĞINA TABİ OLACAKLAR. LÜTFEN YETERLİ RİSK YÖNETİMİ UYGULADIĞINIZDAN, CAKE VE SPARTA’NIN TEMELLERİ KONUSUNDA KENDİ ARAŞTIRMANIZI YAPTIĞINIZDAN VE TİCARETE GEÇMEDEN ÖNCE PROJEYİ TAM OLARAK ANLADIĞINIZDAN EMİN OLUN. CAKE LİSTELEME ÜCRETİ: 0 BNB. SPARTA LİSTELEME ÜCRETİ: 0 BNB.
 

Üst