Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şiir yazarak para kazanılır mı?

Arkadaşlar çok merak ettiğim bişi şiir yazarak para kazanabilirmiyiz bir çok kez araştırdım ama bir sonuç elde edemedim
Eğer aranızdan biri bu konu hakinda bir bilgisi varsa söyleyebiliri mi? Bu arada takip etmeyi unutmayın!

Arkadaşlar çok merak ettiğim bişi şiir yazarak para kazanabilirmiyiz bir çok kez araştırdım ama bir sonuç elde edemedim
Eğer aranızdan biri bu konu hakinda bir bilgisi varsa söyleyebiliri mi? Bu arada takip etmeyi unutmayın!
Yarışmalara katılmak daha mantıklı yada instagramda dergico var oraya bakabilirsin

Kazanılabilir çünkü şiir kitap yazmak gibi birşeydir.İnsanlar yazdığı şiirleri kitap gibi satmaktadır.Eğer ki gerçekten yazar olacağım diye şiir yazıp yayınlarsak gereken para kazanılır.

Merhabalar, ilk olarak sana bu konuda ki tavsiyem öncelikle internette ki şiir sitelerine iletişim merkezinden ulaşıp onlara şiirlerini satabileceğini söyle veya edebiyat dergilerine sorabilirsin bu konuda ki dana tavsiye 'KAFA dergisi' çünkü her ay dergilerine yazı alıyorlar sana başarılar dilerim.:)

Blog açmak iyi bir fikir olabilir gogle ada veya jans ada ile para kazanabilisin

Blogger ile baskıya bilirsin yt bak orda baya vidyo var bunun hakkinda

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri