Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

socpublic.com - ptc kazançları

socpublic.com ...

Yaklaşık olarak 9-10 yıldır faaliyetlerini sürdürmekte olan ,rus yapımı , çogunlugu rus-ukrayna vadandaşlarından olsa da neredeyse dünyanın tüm ülkelerinden aktif üyeleri olan ,sürekli gelişim içinde bulunan,yaptıgı düzenli ödemeler ile bütün üyelerinin ve ptc piyasasının takdirini kazanan ,kullanımı siteye alışma safhasından sonra çok çok kolay ve anlaşılır olan ,kazançları rus rublesi olarak ödeyen güzel bir PTC sitesi.

genel olarak kazanç imkanlarını şu şekilde anlatabilirim...

Görevler .... site içerisinde en çok kazanç saglayabileceginiz bölümdür...Bu bölüm işverenlerin, bazı basit veya yapılması biraz zaman gerektiren görevlerini ,oluşturdukları işleri yapmanız için site ücret ödedikleri bir bölümdür.
bu bölümde youtube , instagram, vk ... vs. uzayan bir çok sosyal platform ile ilgilidir. örnegin ;sizden bir instagram hesabında 3-5 gönderiyi begenmenizi isteyebilirler, bir youtube kanalına yorum yapmanızı teklif edebilirler, bir yarışmada yarışmaya katılan bir yarışmacıya oy isteginde bulunabilirler,görevlerden birisi bir paylaşımlarını kendi telegram kanalınızda paylaşmanız olabilir.
Yine bir bota katılmanız ,bir oyun veya başka herhangi bir siteye kendi baglantıları üzerinden abone olmanız istenebilir. Facebook begenisi yapmanız teklif edilebir, play.google.com/store üzerinde veya yandex bir yorum yapmanız istenebilir,bazı uygulamaları indirmeniz istenebilir, çeviri yapmanız ,caphtca çözmek istenebilir. Bir siteye yatırım yapmanız istenebilir vs. vs gibi daha bir çok görev. Bu görevler bazen binlerce olur.
Bunlar ve bunlara benzeyen her iş teklifi için işverenlerden ödeme alırsınız. kimi görevden 0.20 ruble kimi görevlerden 500-1000 ruble.
Görevlerin bir kısmı tek kullanımlık olabilecegi gibi bir çogu belirli zaman dilimlerinde tekrar tekrar yapılabilir. Kimi görevler otomatik ödemeli bazıları da işverenin onayından sonradır.

Ziyaretler ...... gösterimleri saniyelerle sınırlı olan reklam gösterimleridir, kazançları anında hesabınızda.

Mektuplar .... Küçük bir soruya cevap verdikten sonra başlayan reklam gösterimidir, kazançlar hemen hesabınızda.

Sörf yapmak .. otomatik reklam gösterimlerinden kazanç elde etme bölümüdür.

Testler ....... ücretl, görevlere benzer bir bölümdür.

Bunların haricinde ,varsa alt üyeleriniz onların yaptıgı her işlemden kazanç elde edersiniz. Ve yer yer yönetim tarafından yapılan küresel yarışmalar ...

Siteyi kendi işlerinizin veya siteleriniz reklamı içinde kullanabilir ve büyük üye sayılarına sahip bu sitede tatminkar dönüşler alabilirsiniz. Ücretli olarak yapabileceginiz her türlü işi, siz kendi işleriniz için de diger istekli tüm üyelere ücretli olarak yaptırabilirsiniz.

Sitede kullanılan kariyer basamakları diye bir uygulama var, bir nevi rütbe diye düşünebilirsiniz . Rütbeniz arttıkça daha fazla kazanç saglama imkanlarına sahip olabilir bir çok ayrıcalıga ulaşabilirsiniz.

Yeni üyeler için ,ilk rütbedeki üyeler için minumum para çekme limiti 1 ruble masraf alınarak 11 ruble dir.

Bazı üyelerin çok sevdigi (benim gibi ) bazı yeni üyelerin ise hemen terk ettigi bu siteyi en azından incelemenizi tavsiye edebilirim.

Katılmak veya siteyi incelemek isterseniz buyurun ;

@Yatırımcı
Görev yapıyorsunuz sanırım çünki günlük baya yüksek miktar kazanmıssınız. Ben 1 rubleyi ancak geçtim az oldugu içinde bırakmıstım. Taktiğiniz var mı.
kendimce var diyebilirim ..zamanımı almayacak ve 2 ruble altında ödülü olmayan görevleri buluyorum. günde bunlar gibi en az 15 -20 görevi her gün yapıyorum . grafikte görevi ne zaman başlatıp ödemeyi ne zaman almışım özellikle inceleyin.. bazıları saniyeler içinde biten ve ödenen görevler. .tavsiyem 1 ruble ve üstü ödül sunan ve her gün tekrarlanabilen görevlere odaklanın. günde 20 görev de ve yaklaşık 1 saat harcayarak 40 -60 ruble arası kazanç garanti diyebilirim.
Ekran Görüntüsü (74).png

2 ruble ve üzeri ödeme yapan ,sadece dosya indirme-program yükleme ile +18 etiketli görevler hariç diger tüm görevlere bakıyorum. özellikle de otomatik ödeme yapan görevler bölümündeki işler favorim.

Önemli ...

Sitenin eski ve aktif üyelerindenim... Sitede para çekmek için telefon onayı yapılması, eskiden ve şimdide olan bir uygulamadır.Eskiden telefonunuzu onaylamak için onay tuşuna bastığınızda , verdiğiniz telefona 4 haneli bir kod gelir ve siz bunu ilgili alana yazarak telefon onay sürecini tamamlardınız.
Şimdi ise zamanını bilmediğim bir geçmişte bu sistemin degiştiğini forum üyesi olup sitede işlem yapmak isteyen bir arkadaş vasıtasıyla ögrendim .
Yapmanız gereken telefon onay tuşuna bastıktan sonra Telegram botuna yönlendirileceksiniz ve işleminizi bu şekilde yapmaya çalışacaksınız.
Yeni uygulamayı bana bildiren @foryoubtc09 hocam , süreç hakkında bilgi verirseniz sanırım faydalı bir bilgi olacak.

Telegram botunu arama ve telefon dogrulama istiyor, henüz yapmadım doğrulamayı..Profitcentr sitesiyle aralarında görev fiyatları gibi ne farklılıklar var bilmiyorum şimdilik orda yapıyorum görevleri..Sizin gibi 2 ruble filtrem yok daha cok 1 ruble ve üstü görevlerdeyim..yinede birikiyor ama en kısa zamanda gelicem burayada :)

site güzel kazançlı ama çekim için yanlış hatırlamıyorsam kullanıcı statüsünü yani levelini yükseltilmesini istiyor ve oda paralı sanırım bilmiyom level sistmeimi acaba bilgisi olan geri dönüş yaparsa sevinirim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri