Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sweatcoin (SWC) Nedir? Nasıl kazanılır? Olayı nedir? Yürüyerek Para Kazan!

Öncelikle forumda yeniyim ve ilk konum. Konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum lakin bir hatam var ise affola.

Sweatcoin (SWC) Nedir ?
Sweatcoin(SWC) henüz kripto para piyasasına girmemiş lakin 2021'de piyasaya girecek bir kripto para birimidir.
Madem Piyasada Yok Neyi Anlatıyorsun?
Haha sizi duyar gibiyim. Lakin bu kripto paranın şöyle bir olayı var. Bu birim yürüyerek kazanılıyor! Evet yürüyerek.
Sweatcoin adlı uygulamayı android veya iosta telefonunuza yüklediğinizde adımlarını sayarak size belli bir Sweatcoin veriyor.
Üstelik piyasada olmamasına rağmen biriktirdiğiniz Sweatcoin ile uygulama için alışveriş yapabiliyorsunuz.
Gerekli fotoğrafları koyacağım.
2021'de Ne Olacak ?
2021 yılında firmanın açıkladığı durum şu yöndedir : 2021 Yılında sweatcoin'in piyasaya girmesi ve kripto para olarak hal alması durumunda değerlenecek ve uygulama için sweatcoinlerinizi nakit paraya çevirebileceksiniz.
Nasıl Bu Kadar Emin Konuşabiliyorlar?
Sweatcoin uygulama olarak birçok firmadan destek alıyor.
Başlıcaları : Amazon ve Dünya Sağlık Örgütü
Sonuç
Telefonunuzda yüklü olacak bu app sayesinde minik yürüyüşlerinizde kripto para kazanabilirsiniz. Şarjı öyle su gibi çekmiyor. Ayrıca bitcoinin sağlam bir şekilde patladığını düşünürsek sadece telefonumuzda yüklü olup adımsayan bir uygulamada yürüyerek bilmeden anlamadan kazandığımız Sweatcoinler neden patlamasın ? :)
Sweatcoin Android ---> https://play.google.com/store/apps/details?id=in.sweatco.app&hl=tr&gl=US
İOS kullanmadığım için umarım doğru linktir. ------> https://apps.apple.com/us/app/sweatcoin-walking-step-counter/id971023427
Olayımız bu kadardı. Hepsi kendi cümlelerimdir. Kendi araştırdığım ve cümlelere döktüğüm şeylerdir. Umarım aklınıza yatmıştır :)

photo_2020-12-09_15-02-16.jpg
photo_2020-12-09_15-02-17.jpg
Bunlar Uygulama İçin alabileceğiniz şeylere bir kaç örnek!

Uygulama İçi Görseller
photo_2020-12-09_15-10-24 (2).jpg
photo_2020-12-09_15-10-24 (3).jpg
photo_2020-12-09_15-10-24.jpg

Ben bu uygulamayı geçen seneden beri kullanıyorum
bir nevi adım sayar :)
ama adımları sayarken de adım başına swc veriyor
tamı tamına 20 000 swc biriktire bilirsek hesabımıza 1000 dolar çeke bileceğiz
benim tahminim her gün düzenli yürürsek 3 yılda filan kotayı doldura biliriz :)
not: günlük reklam izleme bonusları da veriyo

Ben bu uygulamayı geçen seneden beri kullanıyorum
bir nevi adım sayar :)
ama adımları sayarken de adım başına swc veriyor
tamı tamına 20 000 swc biriktire bilirsek hesabımıza 1000 dolar çeke bileceğiz
benim tahminim her gün düzenli yürürsek 3 yılda filan kotayı doldura biliriz :)
not: günlük reklam izleme bonusları da veriyo
1000 dolar kaldırıldı. Sadece indirim çeki var. @mentahi 2021 de borsalarda listelenecek bilgisinin kaynağını paylaşın lütfen. Yoksa bir kripto para olarak değerlendirmeyeceğim ve hatalı kategoriye göre işlem yapacağım.

1000 dolar kaldırıldı. Sadece indirim çeki var. @mentahi 2021 de borsalarda listelenecek bilgisinin kaynağını paylaşın lütfen. Yoksa bir kripto para olarak değerlendirmeyeceğim ve hatalı kategoriye göre işlem yapacağım.

Bu sitelerde bahsettiğim olay mevcut. Lakin 2021 olayı uygulama içinden duyurulduğu için net kaynak bulamadım.

Bu sitelerde bahsettiğim olay mevcut. Lakin 2021 olayı uygulama içinden duyurulduğu için net kaynak bulamadım.
Uygulama içi konuya ilişkin ekran görüntüsü yeterli bir kaynak olur.

Bende de yüklü, 800 coin birikmiş. $1.000 seçeneği kaldırıldı. Borsalara gireceği hakkında haber görmemiştim ama öyle bir şey olursa çok güzel olur.

Telefonum, yolda navigasyon görevini göremez oldu. Hiçbir haritalar uygulamasında nerede olduğumu anlık göremiyorum. Yüklemek isterdim uygulamayı fakat yüklendikten sonra kullanabileceğimi sanmıyorum :)

Bende de yüklü, 800 coin birikmiş. $1.000 seçeneği kaldırıldı. Borsalara gireceği hakkında haber görmemiştim ama öyle bir şey olursa çok güzel olur.
Açıkçası bende görmedim. Piyasada da servis edilmiş bu tarz bir haber yok. Planların arasında olduğunu biliyorum, ama şu an tarih falan yok benim bildiğim. Arkadaş "özellikle bu bilgiye" kaynak sunmazsa cezalandırılacak farkında değil.

Konu geçici olarak diğer kazançlar bölümüne taşındı. 20 Aralık 2020 TSİ 11:00'a kadar süre tanıyorum. @mentahi

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri