Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telefondan Mining (Kazım) Yapılır mı ?

Sizce Telefondan Miner Yapılır mı ?

Bana kalırsa telefondan miner yapılamaz, ama bunu test etmek istedim.

Telefonum İphone 6, tabii sizinki benim telefonumun sisteminden daha düşük ve ya yüksek olabilir.

Mining yapabileceğim bir uygulama buldum, adı CrptoTab.

Uygulamaya giriş yaptım ve mining yapmaya başladım. Başlarken çok bir umudum olmadığını söyleyebilirim, çünkü bilgisayarda yaptığım zaman çok bir gelir elde etmemiştim.

1 hafta boyunca telefondan mining yapmaya karar verdim. Tabii bu mining hızı telefonun sistemine göre değişebilir.

1 hafta boyunca telefonumu açık bırakarak mining yaptım ve kazandığım geliri merak ediyorsunuz değil mi ?

Açıklıyorum... 1 Hafta sonunda telefon sayesinde mining yaparak sadece 0,0000016 Bitcoin, yani 0.81 kuruş elde etmiştim. Gerçekten komik geliyordu, bu uzun sürede bu kadar beklememe rağmen bu kadar düşük miktarlı gelir ettiğime şaşırıyorum.

Eğer sizde telefondan mining yapmak istiyorsanız çokta umutlanmayın.

Bu makalede telefondan nasıl miner yapılır? yada telefondan ne kadar bitcoin kazılır? sorularına cevap verdik.

Makalemi beğeniyseniz makaleyi beğenip altta birbirinizle tartışabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorunuz var ise aşağıdan belirtebilirsiniz.

Sizleri seviyorum SatoshiTürk ailesi :)
Cryptotab senin telefonunla mining yapmıyor.Telefonunun tahmini hashrate'ini sana çiftliklerinden reklam geliri ile sağlıyorlar.

aslinda yuksek cpu ya sahip telefonlarda denemek lazim eski telefonlar daha verimsizdir belkide, bu isden karli cikacak tek kisim telefon ustalaridir :) ellerinde fazladan telefon oluyor hep. onlar denerse belki bi kazanc elde ede bilirler

Burada crytotab uygulaması hakkında da konu açılmıştı. Bende bilgisayarda uygulamayı yükleyip telefonda takip etmem istemiştim. Ama bu makalede sonra kazancın düşük olduğu için vaz geçtim.
Yine sathositurk platformdan öğrendiğim
güzel bir uygulamayı sizin için paylaşıyorum. Günlük 2 dolar kazanabilirsiniz.

Telefondan mining yapılacağnı düşünmüyorum yapılsa bile sizin de dediğniz gibi çok düşük miktarlarda kazaç elde edebiliriz. Ayrıca telefonda mining yapdığmızda telefon kasılıyor bu da telefona zararcerebilir. Mining yapılan aparatlar özel sistemde soğtulurken telefonda yapıp telefonun ısınmasına ve zarar görmesine neden olabiliriz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri