Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

The 100 Dizisi

Kısaca bahsedeyim bu hafta başladım macera severler için tam yeri. Dizi şavaş sonrası nükleer felaket tarzında kaos olur ve uzayda yaşamaya baslarlar lakin geminin oksijeni elbette azalıyor 2 ay kadar süre kalırken 100 kişilik grubu yer yüzüne indirirler. 100 kişilik grup yeryüzünde tek kendileri oldugunu düşünür lakin sadece kendileri yoktur işte burda dizi başlıyor silah bulmalar silahlanmalar ve hayatta kalmak için savaşmalar. Çok fazla detay vermeyim ki ipuçları olmasın. İyi seyirler.

Kısaca bahsedeyim bu hafta başladım macera severler için tam yeri. Dizi şavaş sonrası nükleer felaket tarzında kaos olur ve uzayda yaşamaya baslarlar lakin geminin oksijeni elbette azalıyor 2 ay kadar süre kalırken 100 kişilik grubu yer yüzüne indirirler. 100 kişilik grup yeryüzünde tek kendileri oldugunu düşünür lakin sadece kendileri yoktur işte burda dizi başlıyor silah bulmalar silahlanmalar ve hayatta kalmak için savaşmalar. Çok fazla detay vermeyim ki ipuçları olmasın. İyi seyirler.
Umudunuzu kırmak istemem ama bir zamanlar o dizinin fanatiklerindendim diyebilirim. Gayet güzel 2 sezon geçirdi. Ama sonra kısır döngüye girmeye başlıyor. Elbette izleniyor ama ilk seoznlar gibi tat vermiyor.
Game of thrones dizinde hani her sezonda farklı bir kurgu üzerine gidildi ve çok değişik karakterlerin ölümlerini gördük. (8'nci sezon hariç. O sezon tam bir saçmalık) İşte burada o olay pek mümkün olmuyor. Yinede iyi seyirler.

Dizi ilk başladığı zamandan itibaren diziyi izliyorum ilk 2 sezon gayet güzeldir fakat son 2 sezondur dizi saçmalamaya başladı. Yinede güzel dizi izlemeyen varsa izlemesini tavsiye ederim.

Konusu ilgimi çekmişti beni. Bazen dizilerin durağan ya da sıkıcı sezonları olabiliyor. Final sezonunda bu durumlar olmadığı sürece izlenir her türlü :)

The 100 dizisi için aynı şekilde ben de ilk sezondan itibaren fanatik izleyicilerden biriydim diyebilirim. Ancak ilerleyen sezonlarda beklentimin altında kalan bir dizi oldu. Elbette başladıktan sonra sonunu merak ettiğim için bırakamadım. Biraz da bu tür bilim kurgu filmleri meraklısıyım. Sanırım o yüzden takip etmeye devam ediyorum. Ancak Aynı şekilde ben de sezon finali için yayınlanan son bölümünü beğenmedim. Bilemiyorum tabii önümüzdeki sezon devam ederse konuyu nereye bağlayacaklar ve nasıl sonlandıracaklar?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri