Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet Thodex Şikayet Var

Kesinlikle 3. sınıf bir pay to click sitesi ile aynı sahip bir site emirleriniz verilmez , geri çekilmez .
Para yatıtırken 3 dakika da gerçekleşen işlem çekmeye gelince saatleri bulur !
Dün geceden beri hem kripto hem de Türk lirası olarak çekim yapmaya çalışsam da borsa bir türlü bana çekim vermiyor içerde ki paramın %50 ' sini çekmeyi denediğim de bile yetersiz bakiye hatası veriyor . Kısaca thodex kullanmayın kullandırtmayın benim dilim yanı size bir şey olmasın arkadaşlar .

Kesinlikle 3. sınıf bir pay to click sitesi ile aynı sahip bir site emirleriniz verilmez , geri çekilmez .
Para yatıtırken 3 dakika da gerçekleşen işlem çekmeye gelince saatleri bulur !
Dün geceden beri hem kripto hem de Türk lirası olarak çekim yapmaya çalışsam da borsa bir türlü bana çekim vermiyor içerde ki paramın %50 ' sini çekmeyi denediğim de bile yetersiz bakiye hatası veriyor . Kısaca thodex kullanmayın kullandırtmayın benim dilim yanı size bir şey olmasın arkadaşlar .
Fazla bilinmedik borsalardan uzak durmak gerekiyor.Umarim yüksek miktar yoktur.

Yalnız gerçekten twitter üzerinde de bi isyan başlamış durumda hayır olur inşallah. İçerisinde yatırımı olanları üzmez umarım.

Malesef Ben de Thodex kurbanıyım. Dogecoin transferini 2 gün boyunca yapmadılar. (Kimsenin transferini onaylamadılar.)
2 gün sonra da işlem başarısız dedi, iptal etti bıraktı. Yine coin kaldı Thodex'de. Çıkamıyoruz.
Transfer emri verilirken ki, transfer komisyon ücretini de geri iade etmemesine ne demeli bilemedim. Hem transferi gerçekleştirme, hem de transfer ücreti kes. 30 Dogecoin. Ooo mis gibi para.
Şu an ne dogecoin'inlerimizi başka borsalara transfere izin veriyor. Ne TL çekim yaptırıyor. Umarım yeni bir çiftlik bank hikayesi olmaz. Ama gidişat şu an onu gösteriyor.

Bana soracak olursanız, şu an thodex'de tüm çalışanlar (satınalma, destek, satış, muhasebe, çaycı vb..) tüm işini gücünü bıraktı, thodex piyasasındandan dogecoinleri topluyor. Binanceye transfer ediyor. İnanın bana çok rahat bir şekilde 10bin TL'yi, 1 günde 1 milyon TL yapılabilir durumda şu an. Sadece kendi personellerine ve eşine dostuna açtığını düşünün. Şu an fena zengin oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Binance ile Thodex borsasındaki Dogecoin fiyat farkına baktığınızda beni daha iyi anlayacaksınız.

Ya paraya doymalarını bekleyeceğiz, ki bu pek mümkün değil. Daha çok daha çok ister insan.
Ya da Thodex ile Binance arasındaki aralığın kapanmasını bekleyeceğiz. Yoksa bu borsa firmasından çıkıp kurtulamayacağız gibi.

Şu an ne destek ekipleri cevap veriyor. Ne firma Ceo'su kendisine gelen eleştiri ve mesajları umursuyor. İlk uçak ile kaçmaz inşallah.

Malesef Ben de Thodex kurbanıyım. Dogecoin transferini 2 gün boyunca yapmadılar. (Kimsenin transferini onaylamadılar.)
2 gün sonra da işlem başarısız dedi, iptal etti bıraktı. Yine coin kaldı Thodex'de. Çıkamıyoruz.
Transfer emri verilirken ki, transfer komisyon ücretini de geri iade etmemesine ne demeli bilemedim. Hem transferi gerçekleştirme, hem de transfer ücreti kes. 30 Dogecoin. Ooo mis gibi para.
Şu an ne dogecoin'inlerimizi başka borsalara transfere izin veriyor. Ne TL çekim yaptırıyor. Umarım yeni bir çiftlik bank hikayesi olmaz. Ama gidişat şu an onu gösteriyor.

Bana soracak olursanız, şu an thodex'de tüm çalışanlar (satınalma, destek, satış, muhasebe, çaycı vb..) tüm işini gücünü bıraktı, thodex piyasasındandan dogecoinleri topluyor. Binanceye transfer ediyor. İnanın bana çok rahat bir şekilde 10bin TL'yi, 1 günde 1 milyon TL yapılabilir durumda şu an. Sadece kendi personellerine ve eşine dostuna açtığını düşünün. Şu an fena zengin oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Binance ile Thodex borsasındaki Dogecoin fiyat farkına baktığınızda beni daha iyi anlayacaksınız.

Ya paraya doymalarını bekleyeceğiz, ki bu pek mümkün değil. Daha çok daha çok ister insan.
Ya da Thodex ile Binance arasındaki aralığın kapanmasını bekleyeceğiz. Yoksa bu borsa firmasından çıkıp kurtulamayacağız gibi.

Şu an ne destek ekipleri cevap veriyor. Ne firma Ceo'su kendisine gelen eleştiri ve mesajları umursuyor. İlk uçak ile kaçmaz inşallah.
Durumun böyle olduğunu bilmiyordum, geçmiş olsun. Problemi şu dakika halletseler bile tazmin edemeyecekleri birçok zarar vermişler. Zaten en son 2018'de Koineks ismindeyken kullanmıştım.

Çok geçmiş olsun. Evet tüm borsalarda risk var ama burada daha bilindik ve yorumlarda güvenilir olanlara yanaşmak güzel olacaktır. Dediğim gibi hepsinde risk var ama bunu azaltabilmek elimizde. Umarım zararınızı karşılarsınız. YTD.

Valla çok zararda değilim şu an. Ama thodex'e olan inancım gitti. Yani dogecoin'i dışarı transfer edemiyoruz. TL'ye çevirip nakit çekme talebi yapsak, nakite çeviremiyoruz. Paravan bir çiftlikbank gibi. Para şu an içeride öyle mal gibi duruyor. İçeride hapis kaldı. Belki Cimer ya da resmi kuruluşlar bir şey yapar ise, firma bir kendine gelir dicem de, bilmiyoruz. Güzel bir tecrübe oldu, Türk borsalarından bir kez daha uzak durulması gerektiğini öğrenmiş olduk.

Yani en basit hali ile şöyle diyim ; Dogecoin 5 olsa ne olur bu saatten sonra düşüncesindeyim. Gerçek para yatırıp, sanal para gibi oynuyoruz. Çekilemeyen bir para var ortada. Dogecoin'in artmasına sevinemiyorum :)

anlık durum

1618957779622.png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka