Neler yeni

Tokenbot (TKB) Token

probit borsası
  • Private Key: Cüzdanınız üzerindeki kripto parayı kullanabilmek için gereken gizli, size özel sayısal anahtardır. Kesinlikle açık olarak paylaşılmaması gerekir.
Genel Amacı
Farklı borsalardan çapraz işlem, sosyal algoritmik ticaret
Kripto Para Tam Adı
Tokenbot
Kripto Para Kısa Adı
TKB
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://www.tokenbot.network/
  • 0.00000000  
62950fa2bea71085e247126a_Mask group.jpg

Tokenbot web3 tabanlı bir ekosistem ile kullanıcılarının sistemin aktif olduğu borsalarda gerçek zamanlı olarak alım satım yapmalarına imkan tanımaktadır. Ayrıca telegram ve discord gibi sosyal kanallar üzerinden yapılan diğer kullanıcıların işlemlerinin de kopyalanmasına imkan verir.

Tokenbot farklı borsa platformları ile ortak bir çalışma içerisinde olup kullanıcılarının bu platformlar üzerinden otomatik işlem yapmasına imkan verir. Whitepaperda da yer alan bilgiler ve örneklemlere göre Tokenbot Phemex, Bitmart, MEXC, Kraken, Huobi, Binance, Gate.io, Kucoin, Okex, Lbank, Ascendex, Bitmex, FTX, bybit ve bitget gibi borsaları desteklemektedir. Kullanıcılar web sitesinde ve whitepaper üzerinde yer alan bilgiler ışığında özel API anahtarlarını kullanarak bu plaformlarda yer alan hesaplarını tokenbot’a entegre edebilmektedir.Bu konuda yapmış olduğum araştırmalar ile tokenbot telegramda olduğu gibi bir şifreleme ve gizleme yazılımı kullandığı için yapılan işlemlerin ve bilgilerin sizin dışınızda görünmesine yada paylaşılmasına izin vermiyormuş. Sistem biraz karmaşık gibi gelse de mantık olarak sosyal platformlar üzerinden yada telegram kanalından yapmış olduğunuz stratejik alım satımlar doğrultusunda stratejilerinizin diğer kullanıcılar ile kullanılması durumunda kazanç elde edebiliyorsunuz.

Tokenbot dao uygulaması ve kullanıcıların ödüllendirilmesi ile sistem içi harcamalarda kullanılmak üzere kendi erc-20 tokeni olan TKB’ yi kullanıma sunmaktadır. Ayrıca opensea üzerinden yer alan banka kartı benzeri nft kartları da kullanıma sunmaktadır.

Bu bağlamda Tokenbot ağı, sosyal ticaret toplulukları için çapraz değişim ve kopya ticaret ile alım satımları sağlamak için en iyi cex borsalar ile bütünleşik çalışmaktadır. Tokenbot dao ise algoritmik tüccar olarak adlandırılan kullanıcıların stratejilerini paylaşması ve bu stratejilerinin diğer kullanıcılar tarafından finanse edilmesi için oluşturulmuş bir hibe destekleme sistemidir.Tokenbot sisteminin resmi belirteci olarak çalışacak olan TKB toplam sabit 1 milyar arz ile kullanımda olacaktır. Kilitli bakiyelerin 36 ay içerisinde açılacak olması ile birlikte toplam arzın %50 si ise tokenbot ekosistemi içerisinde dao ödüllendirmelerinde kullanılacaktır. Ayrıca ilk 5 milyon TKB ise ön satış ile dolaşıma sokulacaktır.

Web sitesinde yer alan bilgiler ve yapılan borsa işbirlikleri düşünüldüğünde TKB tokenin kısa süre içerisinde bir çok borsada işleme başlaması beklenmektedir. TKB token ilk olarak 8 ağustos günü Phemex borsasında işlem görmeye başlayacaktır.
Tanıtım amaçlıdır yatırım tavsiyesi içermemektedir.
 

Bu konudan Theleoncoin isimli kullanıcıya 0.00001550 Bitcoin verilmiştir

0.00001550 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 6.56 Türk Lirası Değerindedir.

Üst