Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

[TR] OffersBux.com

Ben az önce baktım yanlış hesaplamadıysam 1 dolar kazanmak için 7 şer saniyelik bin tane reklam izlemek gerekiyor. Eh yaşlandık artık o kadar reklam seyredecek ömrüm kalmamış olabilir :) Oyunlara da bir bakayım dönerim.

https://www.offersbux.com/?track=satoshiturk

Site Adı: OffersBux
Ödeme Limiti:
Limit Yok (1000 Cashout Points)
Ödeme Yöntemleri: Perfect Money, Payeer, AirTM, AdvCash, CoinBase Mail, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Papara, EFT
Ödeme Süresi: 1-5 Gün
Reklam İzleme Zorunluluğu: Yok (New Tab) - Var (Surfer)
Ek Özellikler:
* Çok sayıda Offerwall (Offerwall sayısı zamanla artacaktır)
* Günlük Bonus (Günlük $0.02 kazanabilirsiniz)
* Aylık Offerwall Bonus (Aylık +%20'ye kadar kazanabilirsiniz)
* OffersGrid
* Head - Tail
* Bonus Ads
* PTP ve dahası!

Sitemiz PTC şemasının dışında daha kalıcı ve stabil olması için Cashout Points sistemi ile desteklenmektedir. Amaç Offerwall üzerinden anket ve görevler yaparak Cashout Points biriktirmek ve 1000 Cashout Points'e ulaşılınca para çekmek şeklindedir. Minimum ödeme limiti yoktur, gerekli olan şey çekim talebi başına 1000 Cashout Points olarak belirlenmiştir. Türk kullanıcılar için Papara seçeneği sunulmuştur, ancak Papara'nın aylık gönderim limiti olması sebebiyle minimum $1.00 bakiye olunca talep etmeniz gerekir.

OffersBux yatırımsız bir kazanç sitesidir. 2 senedir aktif olan sitemizin temel kazanç bölümü offerwall firmaları üzerinden yapılabilen anket, görev veya aplikasyon indirmeleridir. Bu anket ve görevlerin dışında PTC dediğimiz reklam izleme ile de kazanç imkanları bulunmaktadır.

Sitemizde minimum ödeme limiti bulunmuyor ve çoğu ödeme işlemcisi için kesinti yapılmıyor. Ancak siteyi stabil tutabilmek adına Cashout Points dediğimiz bir sistem kullanıyoruz. Üyelerin ödeme talep edebilmek için 1000 Cashout Points sahibi olması gerekmektedir. Bu puan sistemi gözünüzü korkutmasın, Offerwall firmaları üzerinden yapacağınız görevler ile puanlar rahatlıkla kazanılmakta ve $0.10 değerinde bir görev ile 1000 puan alınmaktadır. Sitemizin Forum bölümünde bulunan rehber konuları inceleyerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sitemize ait ödeme kanıtlarını site forumumuzun Payment Proofs bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca pek çok global PTC forumunda ödeme kanıtları paylaşılmaktadır.

Soru, sorun ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kullanıyorum bu siteyi ama çok az bir miktar veriyor bende uğrasamadim

Ödeme Limiti:
Ödeme Yöntemleri: Perfect Money, Payeer, AirTM, AdvCash, CoinBase Mail, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Papara, EFT
Ek Özellikler:
* OffersGrid
* Head - Tail
* Bonus Ads
* PTP ve dahası!

Sitemiz PTC şemasının dışında daha kalıcı ve stabil olması için Cashout Points sistemi ile desteklenmektedir. Amaç Offerwall üzerinden anket ve görevler yaparak Cashout Points biriktirmek ve 1000 Cashout Points'e ulaşılınca para çekmek şeklindedir. Minimum ödeme limiti yoktur, gerekli olan şey çekim talebi başına 1000 Cashout Points olarak belirlenmiştir. Türk kullanıcılar için Papara seçeneği sunulmuştur, ancak Papara'nın aylık gönderim limiti olması sebebiyle minimum $1.00 bakiye olunca talep etmeniz gerekir.

OffersBux yatırımsız bir kazanç sitesidir. 2 senedir aktif olan sitemizin temel kazanç bölümü offerwall firmaları üzerinden yapılabilen anket, görev veya aplikasyon indirmeleridir. Bu anket ve görevlerin dışında PTC dediğimiz reklam izleme ile de kazanç imkanları bulunmaktadır.

Sitemizde minimum ödeme limiti bulunmuyor ve çoğu ödeme işlemcisi için kesinti yapılmıyor. Ancak siteyi stabil tutabilmek adına Cashout Points dediğimiz bir sistem kullanıyoruz. Üyelerin ödeme talep edebilmek için 1000 Cashout Points sahibi olması gerekmektedir. Bu puan sistemi gözünüzü korkutmasın, Offerwall firmaları üzerinden yapacağınız görevler ile puanlar rahatlıkla kazanılmakta ve $0.10 değerinde bir görev ile 1000 puan alınmaktadır. Sitemizin Forum bölümünde bulunan rehber konuları inceleyerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sitemize ait ödeme kanıtlarını site forumumuzun Payment Proofs bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca pek çok global PTC forumunda ödeme kanıtları paylaşılmaktadır.

Sitenin amacı reklam izletmek değildir, zaten hiçbir PTC sitesinde de reklam izleyerek kazanamazsınız. Sizden ya üyelik yükseltmeniz ya da referans almanız istenir.

Bu sitenin ana kazanç noktası Offerwall bölümüdür. Üyeler anket ve görev yaparak kazanç sağlar. Bugün hiçbir GPT sitesinde yokken(ySense, Dollarclix vb), bizde reklamlar ve oyunlar ek kazanç amacıyla bulunmaktadır.

Ödeme Limiti:
Ek Özellikler:
* OffersGrid
* Head - Tail
* Bonus Ads
* PTP ve dahası!

Daha önce sitede zaman geçirmiştim uğraşıp çekim talebi vermiştim o zamanlar yarım ekmek döner 5 tl idi paramı çekip döner yediğimi hatırlıyodum ama yapılır mı yapılır kazanılır tavsiye ederim papara ya çekimin olmasıda güzel özellikmiş bu arada

bu sitede gün boyu anket çözün oyun görevleri yapın tıklama yapın en az 5 dolara kadar günlük kazancınız olabilir.

Bu siteyi gelirkapisi forumundan tanırım sahipleri de Ufuko ve Gökhan hocamdır. Gayet kaliteli bir site, tam zamanını hatırlayamayacağım fakat uzunca bir süredir aktif ve ödemelerinde bir sorun yaşanmıyor. Kategorisi paid to click bölümünde olsa da bu tarz sitelerden para kazanmanın yolu birçok kazanç sitesindeki gibi offerwall'daki görevleri tamamlamaktır.

Offerwalls'daki görevlerin ve anketlerin kazançları daha yüksektir. Bu siteden 36.5$ ödeme almış biri olarak, siteyi tavsiye ederim. Ben birkaç yıldır kripto faucet sitelerinin peşine düştüğüm için bıraktım diye bilirim fakat oyun yükleyip level kasarak veya anket çözerek para kazanmak isteyenlerin uğraması gereken bir site diyebilirim.;)

Offerbux bir yıldır üyeyim ne zaman basım sıkışa destek sistemi mükemmel şiddetle. Tavsiye. Ederim sistem admini ufuko. Abime basarılar. Usak64

Yöneticilerin ilgili ve Türk olmaları çok güzel olmuş. Ben de bir giriş yapacağım merak ettim. Offerlar ne alemde bilmiyorum oradaki duruma göre kazanç elde edilebilir. Ek olarak Ininal ve Papara olması da genç arkadaşlar için iyi olacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri