Neler yeni

Trade Komisyonları Düşük Borsa Kucoin


probit borsası
  • Scamcoin: Dolandırıcılık amacıyla çıkarılmış altcoin’dir. Scamcoinler genellikle sahte veya kopya projelerle, hiçbir temel fikir ya da amaç taşımaksızın bu işle ilgilenen kişilerin yatırımlarını toplayıp piyasadan çekilme niyetiyle ortaya çıkarlar.

KriptoLuis

Korgeneral
Süper Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Level 12 (12X)
Katılım
1 Ara 2020
Mesajlar
3,531
Çözümler
1
Tepkime puanı
1,418
Puanları
285
Yaş
42
Konum
antalya
Cinsiyet
Erkek


0.00004527
  • 0.00000000  
  • #1
Kucoin, dünya çapında 200’ün üzerinde ülkede faliyet gösteren ve 13 milyon kullanıcıya hizmet veren büyük bir kripto para borsasıdır. Kripto para borsaları arasında ilk 10 arasında yer almaktadır.

2017 yılında kurulmuş olan Kucoin borsasına ilk olarak bir airdrop için kayıt olmuştum. Aradan uzun zaman geçtiği için kayıt olduğumu unuttum. O yüzden bu kripto para borsasını uzun süre kullanmadım.

Daha sonra, Verasity platformundan video izleyerek kazandığım VRA tokenlerini çekmek için tekrar kullanmaya başladım.

Güvenlik protokolleri ilk gözüme çarpan noktaydı. Borsaya giriş yapılırken SMS kodu ile doğrulama yapılması gerekiyor. Elbette haftada birkaç kez girdiğinizde buna gerek kalmıyor. Eğer isterseniz 2FA güvenlik protokolünü de kullanma şansına sahipsiniz.

Trade yapmak için 6 haneli bir kod belirlemeniz gerekiyor. KYC'siz işlem yapma imkanı var. 5 BTC'nin üzerindeki işlemler için KYC gerekiyor. Trade yapmak için çok sayıda ticaret çiftine sahip ve likidite akışı da son derece iyi.

Kucoin borsasının KCS adlı bir tokeni var. Bu tokeni borsa cüzdanında tutan kullanıcılar, ekstra KCS kazanma şansına sahip oluyor. Ne kadar çok KCS jetonunuz varsa, o kadar çok bonus alıyorsunuz. Ayrıca farklı koinleri stake etme şansınız var. Stake ettiğiniz koine göre, farklı miktarlarda faiz alıyorsunuz.

Kucoin ile ilgili diğer güzel şeylerden biri de, genellikle diğer borsalarda listelenmeyen bazı tokenleri burada bulabilmenizdir. ERC-20 ve TRC-20 tokenlerini bu borsaya çekebiliyorsunuz. Bu borsada 100’den fazla kripto para birimi listeleniyor.

Ayrıca işlem ücretleri piyasanın çok altındadır. Trade yaparken % 0.10 komisyon ücreti kesiliyor. Bazı borsalarda bu oranın % 0.25 olduğunu göz önünde bulundurursak, Kucoin borsası bu konuda gerçekten çok iyi diyebiliriz.

Kucoin, zaman zaman düzenlediği airdroplar ile kripto para meraklılarının ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.

Hem bilgisayarda hem de cep telefonunda kullanılabilen versiyonları mevcuttur. Borsanın ara yüzü de oldukça basit ve kullanışlıdır. Ayrıca borsasının destek ekibi de yeterince verimli çalışıyor. Mesajlarınıza cevap vermeleri çok uzun sürmüyor.

Bundan sonra daha sık kullanacağım bir borsa ve elbette bunu herkese tavsiye ederim.
 

Bu konudan KriptoLuis isimli kullanıcıya 0.00001180 Bitcoin verilmiştir

0.00001180 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 3.78 Türk Lirası Değerindedir.

Üst