Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trade Komisyonları Düşük Borsa Kucoin

Kucoin, dünya çapında 200’ün üzerinde ülkede faliyet gösteren ve 13 milyon kullanıcıya hizmet veren büyük bir kripto para borsasıdır. Kripto para borsaları arasında ilk 10 arasında yer almaktadır.

2017 yılında kurulmuş olan Kucoin borsasına ilk olarak bir airdrop için kayıt olmuştum. Aradan uzun zaman geçtiği için kayıt olduğumu unuttum. O yüzden bu kripto para borsasını uzun süre kullanmadım.

Daha sonra, Verasity platformundan video izleyerek kazandığım VRA tokenlerini çekmek için tekrar kullanmaya başladım.

Güvenlik protokolleri ilk gözüme çarpan noktaydı. Borsaya giriş yapılırken SMS kodu ile doğrulama yapılması gerekiyor. Elbette haftada birkaç kez girdiğinizde buna gerek kalmıyor. Eğer isterseniz 2FA güvenlik protokolünü de kullanma şansına sahipsiniz.

Trade yapmak için 6 haneli bir kod belirlemeniz gerekiyor. KYC'siz işlem yapma imkanı var. 5 BTC'nin üzerindeki işlemler için KYC gerekiyor. Trade yapmak için çok sayıda ticaret çiftine sahip ve likidite akışı da son derece iyi.

Kucoin borsasının KCS adlı bir tokeni var. Bu tokeni borsa cüzdanında tutan kullanıcılar, ekstra KCS kazanma şansına sahip oluyor. Ne kadar çok KCS jetonunuz varsa, o kadar çok bonus alıyorsunuz. Ayrıca farklı koinleri stake etme şansınız var. Stake ettiğiniz koine göre, farklı miktarlarda faiz alıyorsunuz.

Kucoin ile ilgili diğer güzel şeylerden biri de, genellikle diğer borsalarda listelenmeyen bazı tokenleri burada bulabilmenizdir. ERC-20 ve TRC-20 tokenlerini bu borsaya çekebiliyorsunuz. Bu borsada 100’den fazla kripto para birimi listeleniyor.

Ayrıca işlem ücretleri piyasanın çok altındadır. Trade yaparken % 0.10 komisyon ücreti kesiliyor. Bazı borsalarda bu oranın % 0.25 olduğunu göz önünde bulundurursak, Kucoin borsası bu konuda gerçekten çok iyi diyebiliriz.

Kucoin, zaman zaman düzenlediği airdroplar ile kripto para meraklılarının ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.

Hem bilgisayarda hem de cep telefonunda kullanılabilen versiyonları mevcuttur. Borsanın ara yüzü de oldukça basit ve kullanışlıdır. Ayrıca borsasının destek ekibi de yeterince verimli çalışıyor. Mesajlarınıza cevap vermeleri çok uzun sürmüyor.

Bundan sonra daha sık kullanacağım bir borsa ve elbette bunu herkese tavsiye ederim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri