Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tronwallet

TRC20 uyumlu bir mobil wallet olarak ön plana çıkan Tronwallet'te en güzel özellik kullanıcılarına ara sıra küçük sürprizler yapmaları. Ufak tefek coin göndermeleri. Popülerliği oldukça fazla ve güvenirliğini kanıtlamış bir wallet olduğunu söyleyebilirim. Mobil Wallet özelliğin yanında Crome eklentisi ile de kullanılabilmekte.

TRC20 uyumlu olması sebebiyle TRON ağındaki bütün coinleri destekleyebilecek şekilde geliştirilmiş Ancak bu ağ dışında şuan için herhangi bir kripto parayı desteklemediğini de belirtmekte fayda görüyorum.

TronWallet Tron kullanıcıları için akıllı sözleşmeler imzalayabilecekleri mobil bir platform olarak ön plana çıkmaktadır. Bir diğer öne çıkan özelliği ise TRX gönderimlerinin tamamen ücretsiz olması. Aslında Justin Sun tarafından piyasaya sürülen ve şuan başka bir walleti anlatmam nedeniyle ismini yazmayacağım Wallet içinde ücretsizlik geçerli. Ancak Tron ağı için bilinmesi gereken ince detay, tron ağına bağlı diğer kripto paraları ücretsiz gönderebilmek için TRX'e ihtiyaç duyduğunuz. TRX'lerinizi kilitlemezseniz enerji ve bant genişliği sahibi olamıyorsunuz. Daha doğrusu elinizde bir bant mevcut ama enerji TRX bağlanmadığı sürece 0, bu durumda da TRX harici TRC20 Token gönderimleri gerçekleştirilemiyor. Cüzdandan elbette tüm varlıklarınızı çekmeniz mümkün. Ama önce TRX harici diğer tokenlarla başlamanız gerekiyor. Kilit süresi minimum 3 gün. bu süre içerisinde küçük miktarda da olsa TRX kazanadığınızı da ayrıca belirtmek isterim.

TronWallet'de merkezi olmayan cüzdan olma özelliği ön plana çıkıyor. sizin verilerinize dair herhangi bir kayıt tutulmuyor. Sadece Tron ağı üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemler var.

Ben genelde TRX işlemlerinde çift wallet kullanmayı tercih ediyorum. Biri de TronWallet, şahsen ben gayet memnunum. Sadece Token oluştur seçeneğine erişim sağlayamıyor, onunla da benim işim yok :) Sizde TronWallet kullanmak isterseniz linki aşağıdadır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri