Neler yeni

Tronwallet

probit borsası
  • Deflation: Deflasyon, enflasyonun tersidir. Belli bir zaman boyunca fiyatların sürekli düşüş göstermesi durumudur.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
2,752
Çözümler
1
Tepkime puanı
2,009
Puanları
285
Konum
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek


0.00041271
  • 0.00000000  
  • #1
TRC20 uyumlu bir mobil wallet olarak ön plana çıkan Tronwallet'te en güzel özellik kullanıcılarına ara sıra küçük sürprizler yapmaları. Ufak tefek coin göndermeleri. Popülerliği oldukça fazla ve güvenirliğini kanıtlamış bir wallet olduğunu söyleyebilirim. Mobil Wallet özelliğin yanında Crome eklentisi ile de kullanılabilmekte.

TRC20 uyumlu olması sebebiyle TRON ağındaki bütün coinleri destekleyebilecek şekilde geliştirilmiş Ancak bu ağ dışında şuan için herhangi bir kripto parayı desteklemediğini de belirtmekte fayda görüyorum.

TronWallet Tron kullanıcıları için akıllı sözleşmeler imzalayabilecekleri mobil bir platform olarak ön plana çıkmaktadır. Bir diğer öne çıkan özelliği ise TRX gönderimlerinin tamamen ücretsiz olması. Aslında Justin Sun tarafından piyasaya sürülen ve şuan başka bir walleti anlatmam nedeniyle ismini yazmayacağım Wallet içinde ücretsizlik geçerli. Ancak Tron ağı için bilinmesi gereken ince detay, tron ağına bağlı diğer kripto paraları ücretsiz gönderebilmek için TRX'e ihtiyaç duyduğunuz. TRX'lerinizi kilitlemezseniz enerji ve bant genişliği sahibi olamıyorsunuz. Daha doğrusu elinizde bir bant mevcut ama enerji TRX bağlanmadığı sürece 0, bu durumda da TRX harici TRC20 Token gönderimleri gerçekleştirilemiyor. Cüzdandan elbette tüm varlıklarınızı çekmeniz mümkün. Ama önce TRX harici diğer tokenlarla başlamanız gerekiyor. Kilit süresi minimum 3 gün. bu süre içerisinde küçük miktarda da olsa TRX kazanadığınızı da ayrıca belirtmek isterim.

TronWallet'de merkezi olmayan cüzdan olma özelliği ön plana çıkıyor. sizin verilerinize dair herhangi bir kayıt tutulmuyor. Sadece Tron ağı üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemler var.

Ben genelde TRX işlemlerinde çift wallet kullanmayı tercih ediyorum. Biri de TronWallet, şahsen ben gayet memnunum. Sadece Token oluştur seçeneğine erişim sağlayamıyor, onunla da benim işim yok :) Sizde TronWallet kullanmak isterseniz linki aşağıdadır.

 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000996 Bitcoin verilmiştir

0.00000996 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 3.75 Türk Lirası Değerindedir.

Üst