Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trust Wallet

PancakeSwap - CryptoTab Browser 30.11.2020 00_07_32.png

Binance'ın kendine ait cüzdanız olan trust wallet cüzdan ile mükemmel kazan imkanı elde edebilirsiniz ..BNB-CAKE swap ve stake işlemi ile inanılmaz kazançlar elde edebilir istediğiniz zaman yatırdığınız miktarı stakeden çıkartıp cüzdanınıza aktarabilrsiniz.. Nasıl ki her sistemde kayıplar olduğu gibi bu sistemde kayıp yaşayabilr muhteşem kazançlarda elde edebilrisiniz .. Yapmanız gereken BNB-CAKE takas ettiğiniz BNB-CAKE takastan çıkartırken fiyatlarının düşük olmamasına dikkat etmelisiniz .. Örnek vericek olursak , bugun bnb 30.00 dolar cake 0.33 dolar stake ettiğinizde aldığınız fiyat .. 1 ay stake yapıp çıkmak istediğinizde bnb ve cake fiyatı artabilir düşebilr aksi takdirde başka kaybınız yok ... ayrıntılı bilgi almak isteyen yorumlardan bana ulaşabilirler ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekli dosyayı görüntüle 986

Binance'ın kendine ait cüzdanız olan trust wallet cüzdan ile mükemmel kazan imkanı elde edebilirsiniz ..BNB-CAKE swap ve stake işlemi ile inanılmaz kazançlar elde edebilir istediğiniz zaman yatırdığınız miktarı stakeden çıkartıp cüzdanınıza aktarabilrsiniz.. Nasıl ki her sistemde kayıplar olduğu gibi bu sistemde kayıp yaşayabilr muhteşem kazançlarda elde edebilrisiniz .. Yapmanız gereken BNB-CAKE takas ettiğiniz BNB-CAKE takastan çıkartırken fiyatlarının düşük olmamasına dikkat etmelisiniz .. Örnek vericek olursak , bugun bnb 30.00 dolar cake 0.33 dolar stake ettiğinizde aldığınız fiyat .. 1 ay stake yapıp çıkmak istediğinizde bnb ve cake fiyatı artabilir düşebilr aksi takdirde başka kaybınız yok ... ayrıntılı bilgi almak isteyen yorumlardan bana ulaşabilirler ..
trust wallet çok güzel bir cüzdan herkesin muhakkak edinmesi gereken bir cüzdan bütün tokenler var

Kripto para piyasaları içerisinde yer alan ve çoğu kullanıcının güvenini kazanmış sayılı cüzdan hizmetlerinden birisidir. Stake gibi sunmuş olduğu hizmetler onu ekstra çekici yapmaktadır.

Çok garip bir anlatım, kazançlar da çok inanılmaz veya muhteşem değil açıkçası. Sanki reklama tıklamış gibi hissettim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri